Promotion
Promotion
Promotion

Leoš Mareš a Monika Marešová čekají své první dítě. "Klokan přijde v březnu," napsal moderátor na sociální síti

Promotion
Promotion

Leoš a Monika se vzali v roce 2018 a jak už to, tak bývá, jakmile si řeknete své "ano", otázky na dítě se vám nevyhnou. Když se fanoušci na jeho sociálních sítích dožadovali odpovědi, Monika ve videu prohlásila: „Podle mě otázka typu plánujete děti…podle mě se to moc naplánovat nedá,“ a Leoš ji hned pohotově doplnil: "Někdy je potřeba i štěstí."

Štěstí je na cestě

Ve svém nejnovějším příspěvku na Instagramu se Leoš Mareš pochlubil, že s Monikou Marešovou, rozenou Koblížkovou, čekají své první dítě. Na svět přijde v březnu příštího roku. K fotce, kde nese čáp dítě, jednoduše napsal: "Klokan přiletí v březnu..❤️"

 

Gratulantů jsou tisíce

Že je Leoš Mareš nejslavnějším a nejúspěšnějším moderátorem u nás, o tom není pochyb. Gratulace na sebe nenechaly dlouho čekat a mezi prvními se ozvala například tenistka Barbora Strýcová, modelka Renata Langmannová a stovky fanoušků. Jedna z fanynek se neubránila dojemnému vyznání: "Leoši, moc Vám s Monikou gratuluji a držím palce, ať je vše v pořádku. Nádherná zpráva, pláču za Vás oba radostí, jste úžasní lidé a tohle je ta nejúžasnější zpráva😍♥️♥️♥️🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀."

Jiní fanoušci píší, že měli tušení už dávno!"Gratuluji❤️dle fotografií co Vaše žena dávala poslední dobou na IG jsem o tom byla přesvědčena už dávno 😊," napsala jedna z fanynek. 

Leoš Mareš už má dvě děti z předešlého manželství s Monikou Marešovou-Matěje a Jakuba. V březnu se tak stane trojnásobným tátou! I Svět ženy se přidává ke gratulantům!

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion