Přejít k hlavnímu obsahu

Leoš Mareš a Monika Marešová čekají své první dítě. "Klokan přijde v březnu," napsal moderátor na sociální síti

Info ikona
Marešovi

Český nejslavnější moderátor prozradil svým fanouškům nečekanou novinu! Už za pár měsíců totiž jeho manželka Monika (40) porodí jejich první společné dítě. Jak to zpěvák oznámil? Jak jinak než vtípkem. Podívejte se sami.

Leoš a Monika se vzali v roce 2018 a jak už to, tak bývá, jakmile si řeknete své "ano", otázky na dítě se vám nevyhnou. Když se fanoušci na jeho sociálních sítích dožadovali odpovědi, Monika ve videu prohlásila: „Podle mě otázka typu plánujete děti…podle mě se to moc naplánovat nedá,“ a Leoš ji hned pohotově doplnil: "Někdy je potřeba i štěstí."

Štěstí je na cestě

Ve svém nejnovějším příspěvku na Instagramu se Leoš Mareš pochlubil, že s Monikou Marešovou, rozenou Koblížkovou, čekají své první dítě. Na svět přijde v březnu příštího roku. K fotce, kde nese čáp dítě, jednoduše napsal: "Klokan přiletí v březnu..❤️"

 

Gratulantů jsou tisíce

Že je Leoš Mareš nejslavnějším a nejúspěšnějším moderátorem u nás, o tom není pochyb. Gratulace na sebe nenechaly dlouho čekat a mezi prvními se ozvala například tenistka Barbora Strýcová, modelka Renata Langmannová a stovky fanoušků. Jedna z fanynek se neubránila dojemnému vyznání: "Leoši, moc Vám s Monikou gratuluji a držím palce, ať je vše v pořádku. Nádherná zpráva, pláču za Vás oba radostí, jste úžasní lidé a tohle je ta nejúžasnější zpráva?♥️♥️♥️???????????????."

Jiní fanoušci píší, že měli tušení už dávno! "Gratuluji❤️dle fotografií co Vaše žena dávala poslední dobou na IG jsem o tom byla přesvědčena už dávno ?," napsala jedna z fanynek. 

Leoš Mareš už má dvě děti z předešlého manželství s Monikou Marešovou-Matěje a Jakuba. V březnu se tak stane trojnásobným tátou! I Svět ženy se přidává ke gratulantům!

Nahá Britney Spears, provokativní Madonna a zadek Davida Beckhama. Některé celebrity jednoduše ví, jak na sebe upoutat

svetzeny.cz

Krásná Tereza Bebarová udělala výjimku a pochlubila se svými dětmi. Holčičky vypadají jako pohádkové víly

svetzeny.cz