Přejít k hlavnímu obsahu

Leoš Mareš výrazně změnil účes a omládl o 10 let: V rádiu ho přirovnali k Vlastovi Burianovi

Info ikona
Leoš Mareš

Leoš Mareš (47) je celebrita každým coulem. Fanoušky zajímá nejen to, kde tráví dovolenou, jak pracuje nebo jak vypadá jeho milovaná dcera Alex, ale nemohou se nabažit ani jeho nového účesu. Leoš si ze svého ostříhání udělal slušnou promo akci a video, kde mu kadeřník holí hlavu má více než 800 tisíc shlédnutí! Jak slavný moderátor vypadá?

Nová image Leoše Mareše! Omládl o 10 let

Zřejmě nejslavnější česká osobnost, Leoš Mareš, díky novému účesu dokázal, že věk je jenom číslo. Ačkoliv letos moderátor oslaví 48. narozeniny, fanoušky a především fanynky šly z jeho nového sestřihu do kolen. "První, co mě napadlo: David Beckham," zní pod videem a desítky komentářů tento fakt potvrzují. "Ty joo, taky vidím Davida Beckhama!"

Pod videem se objevila samozřejmě i řada kritizujících komentářů, které polemizovaly nad tím, proč něco takového Leoš dělá. Fanynky nezapomněly podotknout, že nyní je u Leoše více vidět, že má řidší vlasy, nebo že mu nový účes jednoduše nesluší. jak se říká, nedá se zavděčit všem. Co všechny zajímalo nejvíce, byla reakce jeho ženy Moniky. Tu Leoš Mareš zatím nezveřejnil, ale reakce kolegů v rádiu, především Patrika Hezuckého, je k nezaplacení! 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Trend pro rok 2024: Sáhněte místo džín po těchto typech kalhot!

Džíny jsou dnes standardem snad každého šatníku. Bez nich si spousta lidí neumí představit svůj život. Jsou vhodné nejen na volný čas, ale dají se celkem příjemně zkombinovat s mnoha elegantnějšími kousky a vznikne tak jedinečný styl. Bez riflí to zkrátka nejde. Minimálně letošní rok v tom bude maličko jiný. Kromě nich si můžete do šatníku pořídit i nové kousky. Trend pro rok 2024 v oblasti kalhot? Vyměňte džíny za tyto kousky!
svetzeny.cz

Proč se Leoš ostříhal? 

Za vším údajně stojí herec a komik Štěpán Kozub, který na Mareše ušil boudu a přejel mu během natáčení strojkem po hlavě a vyholil mu tak jeden nevzhledný pruh. Mareš tak jednoduše musel shodit svoji hřívu kompletně, a to u svého dvorního kadeřníka Martina Tyla. 

Čtěte: Ženy nad 50: Kadeřník radí, čeho se v roce 2024 raději vyvarovat

Jak se vám líbí proměna Leoše Mareše? 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Chcete také omládnout klidně i o několik let? Zde je pár tipů:

  1. Krátký účes: Krátké účesy mohou působit moderněji a mohou vám dodat potřebnou svěžest.

  2. Vrstvený účes: Vrstvy mohou dodat objem, což může vytvořit mladistvější dojem.

  3. Svěží barva: Změna barvy vlasů může rovněž omladit vzhled. Zvolte barvu, která vám lichotí a působí mladistvě.

  4. Foukané vlny nebo lehké kudrlinky: Tento styl může vypadat mladistvě a moderně.

Mějte na paměti, že nejdůležitější je cítit se pohodlně a sebevědomě. Pokud máte konkrétní představu, co byste chtěli, je nejlepší konzultovat ji s profesionálním kadeřníkem, který vám může poskytnout personalizované rady.

Zdroj článku