Přejít k hlavnímu obsahu

Krásná Monika Marešová ukázala své tělo po porodu. Nepoznali byste, že před nedávnem porodila holčičku

Krásná Monika Marešová (41) sdílela s fanoušky první fotografii po porodu. Předvedla se v moderním outfitu a všichni se shodují na jednom: že rodila, není ani trochu poznat!

Moderátor Leoš Mareš (45) s manželkou Monikou (41) se dočkali svého vysněného potomka. Leoš Mareš a Monika Marešová přivítali na svět dcerku, která spatřila světlo světa 10. března 2022. Monika Marešová nechodila dlouho kolem horké kaše a na svůj profil nahrála fotografii přímo z porodnice. Na fotce je vidět z části holčička, ale primárně si všimneme jména a příjmení, které dominuje celé fotografii. To Leoš byl sdílenější a malou Alex sdílí vcelku pravidelně.

Monika vypadá po porodu skvěle

‚‚Milá Moniko, jste krásná a jako maminka ještě krásnější, mám dojem, že kdybyste se oblékla do pytle od brambor, bude Vám to slušet, navzdory všem nepřejícími kritikům,’’ napsala jedna z fanynek a narážela tak na některé negativní komentáře. ‚‚Nelíbí...za mě na první pohled sekáč...já tomu nerozumím ...vy se mi, ale líbíte...,’’ ohodnotila outfit Moniky fanynka. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Moničin outfit na fotografii si vysloužil mnoho obdivu, ale našli se i tací, kteří si neodpustili kritické poznámky

Tak či tak, sto lidí, sto chutí. Na čem ale shodli všichni fanoušci, že Monika vypadá po porodu naprosto báječně. A my nemůžeme jinak než souhlasit.