Přejít k hlavnímu obsahu

Trend pro rok 2024: Sáhněte místo džín po těchto typech kalhot!

Džíny jsou dnes standardem snad každého šatníku. Bez nich si spousta lidí neumí představit svůj život. Jsou vhodné nejen na volný čas, ale dají se celkem příjemně zkombinovat s mnoha elegantnějšími kousky a vznikne tak jedinečný styl. Bez riflí to zkrátka nejde. Minimálně letošní rok v tom bude maličko jiný. Kromě nich si můžete do šatníku pořídit i nové kousky. Trend pro rok 2024 v oblasti kalhot? Vyměňte džíny za tyto kousky!

Trendy kalhoty pro rok 2024

S novým rokem přicházejí nové trendy v módě a chcete-li se jich držet, může to znamenat větší či menší čistku šatníku. Základní kousky budou vždycky in, napříč trendy a mít tedy v šatníku malé černé, sako, bílé tričko, košili a podobně se vždycky vyplatí. To určitě nevyhazujte. Chcete-li si pořídit nové kalhoty, které by byly moderní, vyberte si některé z následujících trendů. Stále platí, že i když jde o nejvíc trendy kousek na světě, pokud vám nesedí nebo zbytečně zvýrazňuje problémové partie, ve vašem šatníku nemá své místo. Vyměňte džíny za tyto kalhoty.

Trend pro rok 2024: Velmi vysoký pas

Kalhoty s vysokým pasem mohou být velmi elegantní, ale také ležérní. Díky tomu jsou univerzálním kouskem a umí vytvořit příjemnou siluetu těla. Umí potlačit některé problémové partie. V roce 2024 sáhněte po kalhotách, které disponují velmi vysokým pasem. Najdete je napříč kolekcemi různých značek, takže vybrat si takové, které vám sednou bude hračka. Takové kalhoty by měli mít pás vysoko nad pupík. Pro tento rok zkrátka platí, čím vyšší, tím lepší.

Trend pro rok 2024: Tvar podkovy

Kalhoty, které mají tvar podkovy? Od pasu se rozšiřují, nohavice jsou volné a tvoří tak příjemnou siluetu. “Podkova působí trochu plasticky, ale stále má schopnost vypadat uvolněně a sofistikovaně. Odkazuje na vintage styly a přesto působí moderně,” řekla pro Vogue Marianne McDonald, kreativní ředitelka Citizens Of Humanity. Je to styl, který se nemusí líbit každému, ale vyzkoušíte-li tvar podkovy například u džín nebo jiných kalhot, můžete zjistit, že jde o žádaný kousek ve vašem šatníku.

Trendy 2024: Stylistka radí, jaké kousky vám nesmí chybět v šatníku a čeho se naopak vyvarovat

Najít ten správný styl a kousky, které jsou trendy, nadčasové, snadno kombinovatelné a kvalitní, může být celkem těžké. Zároveň se každou sezonu módní trendy mění a udržet s nimi tempo může být náročnější, než se zdá. Proto jsme se zeptali módní stylistky Kateřiny Václavíkové na její názor. Jaké oblečení bychom měli v roce 2024 zařadit do svých šatníků a jakým kouskům dát naopak sbohem?
svetzeny.cz

Trend pro rok 2024: Cargo kalhoty

Cargo kalhoty buď milujete nebo nenávidíte. Buď vám sedí nebo ne. Ať už je to jakkoliv, znovu zažívají svůj velký boom, který jen tak nezmizí. Proto si i vy pořiďte tento nadčasový kousek. Oblíbila si ho také řada celebrit - Emily Ratajkowski, Rihanna, Dua Lipa a mnoho dalších. Ať už sáhnete po cargo kalhotách s vysokým pasem, bavlněné, džínové nebo s úzkými nohavicemi, jde o trendy kousek.

Trend pro rok 2024: Minimalistické kalhoty

Minimalismus jede a nebude tomu jinak ani v tomto roce. Jednoduše střižené kalhoty v neutrálních barvách jako černá, béžová, bílá bývají základem snad každého šatníku. Mají šmrnc, jsou absolutně elegantní, mnohé druhy působí luxusním dojmem. Díky širokému střihu a dlouhé délce se hodí skoro na každou postavu a najdete-li si ty své, rozhodně jde o jeden z kousků, který nebude trendy jen letošní rok!

Trendy kalhoty pro rok 2024: Sáhněte místo džínů po cargo nebo minimalismu
Zdroj článku