Přejít k hlavnímu obsahu

Zdrcený Leoš Mareš se omlouvá fanouškům. Manželka Monika je proti. Aféra vznikla kvůli jednomu komentáři

Info ikona
Leoš Mareš

Moderátor Leoš Mareš (46) dnes ráno překvapil své fanoušky, když sdílel dojemné video, kde se ospravedlňuje. Fanoušci v čele s manželkou Monikou se ovšem shodují na tom, že omlouvat by se mu měla spíše dotyčná slečna, která otázku položila. Co se stalo?

Kauza jedné zprávy

Hvězdný moderátor poznal na svůj koncert operního pěvce Štefana Margitu. Na tom by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se do Leoše neopřela fanynka, která ho nařkla, že ho pozval jenom proto, že umřela Hana Zagorové, a že jí „showbyznys občas přijde už vážně moc“.

Leoše zpráva zasáhla

Leoš se cítil ukřivděný, že si někdo myslí něco takového a sdílel na svém Instagramu vzkaz, který dokresluje dojemná hudba. Video okomentoval slovy „omlouvám se“. Sám se videu říká, že jeho manželka konstatovala, že nemá co vysvětlovat, on to ale cítil jinak…

Fanoušci stojí za Leošem

Fanoušci moderátora zahrnuli množstvím vzkazů a komentářů, kde jasně vyjadřují svoji podporu. „Vaše žena měla pravdu, omluvit by se Vám měla slečna za tu otázku,“ napsala jedna ze sledujících a desítky další se hned přidávají: „Leoši, myslím, že tento komentář je úplně zcestný a nemáte se za co omlouvat a obhajovat.

Zpráva moderátora evidentně zasáhla a díky zveřejněné komunikaci si nyní může být jeho fanynka naprosto jistá, jak se věci mají, a že má Leoš sdrce na správném místě.

Zdroj článku