Přejít k hlavnímu obsahu

Nahá Britney Spears, provokativní Madonna a zadek Davida Beckhama. Některé celebrity jednoduše ví, jak na sebe upoutat

Info ikona
Madonna

Některé hvězdy nás zaujmou svým zpěvem, některé k tomu používají i sociální sítě a snaží se odlišit od ostatních, co to jde. Jak se prezentuje Madonna, Britney Spears nebo Christina Aguilera? Podívejte se sami.

Není celebrita jako celebrita. Některé mají kromě hvězdné kariéry i "speciální" Instagramy. Přemýšleli jste někdy, co byste řekli své dceři nebo synovi, kdyby se takto prezentovali na sociálních sítích? Podívejte se sami, které největší perly můžete najít na sociálních sítích.

 

David Beckham

Bývalý fotbalista David Beckham se nebojí ukázat své vysportované tělo, které obdivuje mnoho žen i mužů. Jeho manželka ho zvěčnila polonahého v bazénu a napsala k tomu, že dámy nemají zač. Přiznejte se, kdo v duchu za tuto fotku poděkoval?

 

Britney Spears

Jedni věří, že Britney Spears vysílá signály, druzí si myslí, že se opravdu pomátla. Nicméně její nahé fotky už znepokojují i zapřisáhlé fanoušky. U posledních fotek se často zmiňovali, že už by měla brzdit. Přeci jenom je vzorem pro mnoho mladých žen a dospívajících teenagerů.

 

Heidi Klum

Modelka Heidy Klum má výstavní tělo a dokazuje fakt, že věk je jenom číslo. Krásná je a odvážná jistě taky.

 

Irina Shayk

Jedna z nejkrásnějších žen planeta je rovněž i ta, která se nebojí ukázat své tělo. Na sociálních sítích má miliony obdivovatelů a její polonahé fotky sklízejí obrovský úspěch. 

 

Megan Fox a Kourtney Kardashian

Do klanu Kardashianů se dostala i herečka Megan Fox a jak jinak by se mohla zvěčnit se známou Kourtney než nahá. 

 

Kim Kardashian

Tělo Kim Kardashian je zná téměř každý, ovšem někdy i fanoušci měli pocit, že už přestřelila. Pod příspěvky několikrát zaznělo, zda by si přála, aby se takto chovali i její děti. Na otázky ovšem Kim nikdy neodpověděla. 

 

Kendall Jenner

Kendall Jenner je modelka, která vydělává ročně nejvíce peněz. Jak sama říká, její tělo ji živí, a tak se jí nezdá nijak divné sdílet svoje snímky. 

Krásná Tereza Bebarová udělala výjimku a pochlubila se svými dětmi. Holčičky vypadají jako pohádkové víly

svetzeny.cz

Veronika Arichteva prozradila, jak se seznámili s manželem a sdílela krásnou fotku jako přání k narozeninám

svetzeny.cz