Promotion
Promotion
Promotion

Horoskop: Od 18. října se vše zlepší. Těšit se mohou především Vodnáři, Panny a Blíženci

Promotion
Promotion

18. října je konec retrográdního období Merkuru. Planeta byla v roce 2021 v úpadku celkem třikrát: od konce ledna do poloviny února, od konce května do poloviny června a nyní od konce září do poloviny října. Jak možná víte, retrográdní planety nemají v astrologii dobrou pověst - zejména Merkur znamená komunikační a technické problémy a může také vést ke komplikacím v podnikání a ve vztazích.

Nyní, když se retrográdní stav blíží ke konci a jistá znamení zvěrokruhu si konečně mohou vydechnout!

Blíženci

Merkur je vládnoucí planetou znamení Blíženců, a proto jsou často obzvláště citliví na účinky jeho retrográdního vývoje. 18. říjen představuje skutečný zlom, od této chvíle na sebe budou Blíženci méně přísní. Znamení zvěrokruhu se konečně znovu cítí svobodné a bezstarostné a láska je nyní harmoničtější než kdy dřív. Nezadaní vyzařují pozitivním charismatem a brzy by mohli natrefit na skutečný jackpot v podobě nového partnera.

PANNA

Když si Panna něco vysní, pracuje tvrdě a s oddaností svému cíli. Merkur však vytvořil určité bariéry a překážky, takže bylo nutné přijmout jednu nebo dvě porážky. Rozveselte se, drahá Panno, věci se začnou prudce zlepšovat a veškeré úsilí konečně přináší své ovoce. Finanční situace je také znatelně uvolněná a polštář na účtu opět roste.

VODNÁŘ

Při retrográdě Merkuru trpí i zrozenci Vodnáře. Některé věci se pokazily, což vedlo k pochybnostem o sobě a špatné náladě. Kromě toho byli Vodnáři často osočováni, nepochopeni nebo odsouzeni za něco, čeho se sami ani nedopustili - chvílemi to vypadalo, jako by se celý svět spikl proti tomuto znamení zvěrokruhu. Od 18. října se vše vrátí do normálu. Věci jdou podle plánu a důležitý projekt lze úspěšně dokončit. Gratulujeme!

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Předplatné Svět Ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion