Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Odhalte svoje slabiny ve vztahu podle znamení zvěrokruhu. Berani mají záchvaty vzteku, Střelci nepřestávají flirtovat

Příliš temperamentní, velmi impulzivní, rezervovaný: Podle horoskopu má každé z dvanácti znamení zvěrokruhu určité slabiny, které se projevují ve vztazích.

Stejně jako jsou určité charakterové rysy přiřazeny každému znamení zvěrokruhu, každé znamení má tendenci vykazovat podobné chování ve vztazích. Za určitých okolností může být toto chování pro ostatní „červenou vlajkou“, tedy zákazem, což ztěžuje budování i fungování vztahu. Přečtěte si zde, jaké jsou jednotlivé slabiny dvanácti znamení zvěrokruhu.

Beran

Berani jsou známí svou temperamentní povahou. Jeden nebo i několik záchvatů vzteku jsou téměř nevyhnutelnou součástí vztahu. Slabinou Berana ve vztazích je to, že jen těžko ovládají svůj temperament, a že mají sklony k impulzivnímu, někdy až dětinskému chování, které partnera uráží.

Býk

Kompromis je základní součástí mnoha vztahů, ale pro lidi narozené v Býku je těžké opustit svůj úhel pohledu. Téměř obsesivně chtějí prosadit svůj názor a v konfliktních situacích kolem sebe staví zeď, kterou je těžké znovu zbourat. Málokdo ví, jak se s touto tvrdohlavostí vypořádat.

Blíženci

Největší slabinou ve vztahu Blíženců je jejich proměnlivá nálada. V jednu chvíli zasypou milovanou osobu láskou, v další ukážou chladnou tvář. Jen velmi málo lidí dokáže s jistotou zvládnout toto nestálé chování. Kromě neustálých změn nálad je tu i to, že se vzdušné znamení neumí rozhodovat.

Mohlo by se vám líbit

Hvězdy prozradily, kdo letos potká svoji spřízněnou duši. Ryby musí mít oči otevřené, Váhy musí změnit svoje postoje

11. listopadu je ve znamení vesmírné události, která umožňuje znamením zvěrokruhu osvobodit se od emocionální zátěže a nabízí třem z nich šanci konečně najít svou spřízněnou duši. Je ve výčtu zahrnuto i vaše znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Rak

Ve vztazích mají zrozenci Raka tendenci vytvořit si velmi silné pouto s milovanou osobou. Problém: za účelem udržení tohoto vztahu a vyhnutí se konfliktům má znamení zvěrokruhu tendenci být tajnůstkářští. Tato blízkost a zároveň nemožnost vyznat se v Rakovi však ostatní vždy odrazuje, otevřená výměna názorů by byla někdy lepší cesta.

Lev

Pyšní Lvi nemají odpor k dramatu. Pokud je výtka zraní, extrémně to poškodí jejich ego a oni vystrčí drápy. Znamení zvěrokruhu rychle dosáhne vrcholu, co se týče možnosti "vytočení" a hned je zase rychle odpuštěno v případě usmíření, ale není zapomenuto. Ve sporech mají tendenci znovu a znovu vytahovat události z minulosti a znovu a znovu vznášet stejná obvinění.

Panna

Největší slabinou lidí narozených ve znamení Panny ve vztazích je to, že přímo požírají své city. Stále budete svému partnerovi říkat, že „všechno je v pořádku“, i když to ve vás vře. Dlouho se v nich také chová zášť, i když některé věci by se s otevřenou komunikací vyjasnily mnohem rychleji.

Váhy

Váhy rády sdílejí svůj život s milovanou osobou a užívají si společnosti. Pokud láska skončí, rychle přeskočí do dalšího vztahu, ale to jim bohužel brání vypořádat se sami se sebou a rozpoznat svá vlastní přání a potřeby. Spíše jsou zaneprázdněni snahou potěšit ostatní a ne potěšit někdy i sebe.

Mohlo by se vám líbit

Větší luxus byste těžko hledali. Kim Kardashian odkoupila od Kanyeho Westa dům. Tahle krása stojí více než miliardu

Podle firem a spoluprací by se dalo odhanout, že Kim Kardashian nepatří mezi nejchudší. Ovšem fakt, že nyní zaplatila Kanyemu 23 milionů dolarů, aby odkoupila jeho polovinu domu, jenom dokazuje, že je jednou z nejbohatších žen na světě.
svetzeny.cz

Štír

Lidé ve znamení zvěrokruhu Štír mají často tendenci věci přehnaně interpretovat a předpokládat ve vztazích špatné věci. Rychle se cítí nepochopeni a mají pocit, že si s nimi někdo hraje. Často se ale jedná o iracionální myšlenky, které jsou ovládány negativními emocemi, jako je žárlivost a nedůvěra. Trochu více racionality v konfliktních situacích by se hodilo!

Střelec

Střelci jsou skutečně svobodní duchové a zavazují se pouze tehdy, když je to podle nich 100 procent správné. Mohou být loajální, ale nedokážou přestat flirtovat a nechat svůj půvab být. Potřebujete potvrzení od ostatních – to může být pro vašeho partnera z dlouhodobého hlediska stresující.

Kozoroh

Kozorozi jsou velmi ambiciózní v kariérních záležitostech – ale tato ambice se přenáší i do soukromého života a vztahů. A tak se stane, že s partnerem i soupeří a bojují. Aby toho nebylo málo, Kozorozi se zdráhají mluvit o svých citech, což je v lásce podstatné.

Vodnář

Lidé narození ve Vodnáři si cení své nezávislosti a chovají se rezervovaně. To ztěžuje milované osobě je správně posoudit a interpretovat emoce. Zrozenci ve Vodnáři se zdráhají nahlédnout do svých karet a hrozí, že se v partnerství budou brzy oddalovat.

Ryby

Ryby jsou ve svých vztazích jednodduše příliš hrrr. Opojení svými city spřádají plány do budoucna, ačkoliv si ten druhý ještě nemusí být svými pocity stoprocentně jistý. Navíc je slabostí zrozenců v Rybách rychle se připoutat a nedávat druhému žádnou svobodu.