Přejít k hlavnímu obsahu

Větší luxus byste těžko hledali. Kim Kardashian odkoupila od Kanyeho Westa dům. Tahle krása stojí více než miliardu

Podle firem a spoluprací by se dalo odhanout, že Kim Kardashian nepatří mezi nejchudší. Ovšem fakt, že nyní zaplatila Kanyemu 23 milionů dolarů, aby odkoupila jeho polovinu domu, jenom dokazuje, že je jednou z nejbohatších žen na světě.

Kim Kardashian má ráda jednoduchost a eleganci. Z hvězdičky, kterou všichni znali kvůli jejímu pozadí, se vyklubala schopná podnikatelka, která vydělává miliony měsíčně. Dům, který měli společně s Kanyem, má údajně hodnotu 46 milionů dolarů, což je neuvěřitelná 1 miliarda 13 milionů a 159 tisíc

Rozvod zamíchal s kartami

Rozvodové řízení dvojici donutilo začít si rozdělovat majetek. Zatímco Kim patřil pozemek, Kanye vlastnil celý dům, který prošel kompletní renovací. Dvojice koupila dům za 20 milionů dolarů, ovšem po renovaci, a i zvýšení cen, se nemovitost stala sídlem s hodnotou přes 60 milionů dolarů. Kim odkoupila od Kanyeho dům za 23 milionů dolarů a je tím pádem oficiálním majitelem tohoto neuvěřitelně rozlehlého domu. 

Kanye našel nový domov

Podle informací zůstala Kim na pozemku s dětmi od té doby, co v únoru podala žádost o rozvod, zatímco Kanye pravděpodobně odešel do Wyomingu. kde má obrovský ranč. Ale jak poznamenala zahraniční média, Kanye nabízí prodej ranče ve Wyomingu za 11 milionů dolarů, a zároveň potvrdil, že si koupil nový dům v Malibu za 57 milionů dolarů.

Dům neoslnil každého

Renovace domu trvala téměř šest let a nyní má odhadovanou hodnotu zmiňovaných 60 milionů dolarů. Dům zdobil obálku časopisu Architectural Digest v března 2020 – a vyvolal na internetu vlnu emocí, když jej fanoušci označili za „prázdný“ a „monochromatický“. West řekl časopisu, že jeho inspirace pochází z „proměny domu z předměstského McMansion na futuristický belgický klášter“

Kim neochotně přiznala, že toho o nábytku moc neví. „Opravdu jsem o nábytku a interiérech nevěděla nic, než jsem potkala Kanyeho,“ řekla Kim, „ale být s ním bylo mimořádné vzdělání. Jsem teď opravdu hrdá na to, že vím, co máme a proč je to důležité.“ Pár využil proslulého belgického designéra a tvůrce Axela Vervoordta. 

Idea? Čistota. 

Mohlo by se vám líbit

Herec Leonardo DiCaprio ukázal svůj luxusní dům v Los Angeles za neuvěřitelnou sumu. Krásnější bydlení jste ještě neviděli

Oscarový herec a ekolog Leonardo DiCaprio (46) nabízí své bydlení na prodej a při této příležitosti dovolil fanouškům, aby se podívali, jak slavný herec bydlí.
svetzeny.cz

"Kanye a Kim chtěli něco úplně nového. Nemluvili jsme o dekoraci, ale o jakési filozofii o tom, jak žijeme nyní a jak budeme žít v budoucnu. Změnili jsme dům tím, že jsme ho vyčistili, a stále jsme tlačili na to, aby byl čistší a čistší,“ řekl Vervoordt magazínu. 

Je to buddhistický světonázor, který je odvozen ze tří charakteristických znaků existence – nestálosti, utrpení a prázdnoty – a je po staletí charakteristickým znakem japonského designu, vysvětlil návrhář. Zpočátku se oba dohodli, že dům zůstane soukromý a utajený před zvědavýma očima.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku