Přejít k hlavnímu obsahu

Herec Leonardo DiCaprio ukázal svůj luxusní dům v Los Angeles za neuvěřitelnou sumu. Krásnější bydlení jste ještě neviděli

Info ikona
Leonardo DiCaprio

Oscarový herec a ekolog Leonardo DiCaprio (46) nabízí své bydlení na prodej a při této příležitosti dovolil fanouškům, aby se podívali, jak slavný herec bydlí.

Herec vlastní dům v tudorovském stylu v městské čtvrti Los Feliz Oaks více než tři roky.  Oscarový herec Leonardo DiCaprio uvedl na trh svůj téměř 100 let starý dům v Los Angeles za 5,75 milionu dolarů, což je v přepočtu něco kolem 127 milionů korun.

Nemovitost s pěti ložnicemi v tudorovském stylu, přezdívaná Red Oak Manor, postavená v roce 1926, je zastrčená za branami v jedné z klikatých ulic Los Feliz Oaks na úpatí pohoří Santa Monica.

Současný vzhled domu o rozloze 4 644 čtverečních stop zůstal zachován a dům plný světla má neutrální barevnou paletu a vysoké stropy, spolu s majestátními zasklenými okny a původními architektonickými detaily a charakterem. Herec koupil dům z 20. let 20. století od hudebníka Mobyho, který ho během svého působení zrekonstruoval.

Herec svůj domov miluje a rád vzpomíná na své dětsví: "Narodil jsem se v Cedars-Sinai, což je nyní scientologické centrum, staré na Sunset Boulevard," řekl Dicaprio. "Vyrostl jsem v Hollywoodu a ve westernu, což je tak trochu dobře zdokumentovaná oblast, protože to byl Bukowskiho bezpečný přístav, kde se tak nějak toulal a psal."

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.