Přejít k hlavnímu obsahu

V posledním říjnovém týdnu vás budou magicky přitahovat Střelci, Váhy nebo Lvi. Budete vysílat přímo magickou sílu

Info ikona
horoskop

Nebuďte překvapeni, pokud se od vás ostatní nemohou držet dál. Protože až říjnový měsíc vstoupí do závěrečné fáze, budou zejména tato tři znamení hvězdami políbené a mohou se těšit na fantastické chvíle.

Samozřejmě, že své charisma v sobě nosíme už dlouho! Ale konstelace hvězd v posledním říjnovém týdnu zajišťuje, že se kousek po kousku otevíráme a že se až nyní můžeme plně projevit. To platí především pro následující tři znamení zvěrokruhu, kterým nyní ostatní zcela podléhají a jsou ohromeni jejich kouzlem:

Lev

V posledních týdnech vypadalo prostřední kolem Lva dost stísněně. Koncem října se však nechá inspirovat Venuší a Jupiterem a svou energii dokáže přeměnit v magii! Ostatní z něj teď nemohou spustit oči a udělají maximum, aby byli kolem něj.

Váhy

Venuše také vezme Váhy a požehná jim spoustou erotického charisma. Váhy jsou z toho zpočátku trochu ohromeny, ale pak se kousek po kousku dále rozmrazují a na konci se doslova utápí v pozornosti, které se jim nyní dostává.

Střelec

Osoba, která dychtí po Střelci, má teď tu správnou šanci. Až na konci října si uvědomila, co pro něj Střelec skutečně znamená, a že by s ním chtěla strávit příjemné období. A to jen a jen s ním. Střelec totiž vyzařuje energii, která okouzlí každého a zaujme i náhodné lidi na ulici. 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.