Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Nemáte problém se otevřít a být sám sebou? Tři znamení zvěrokruhu mají otevřenost jako druhé jméno

Info ikona
horoskop

Zatímco někteří mají problém být sami sebou a otevřít se, existují tři znamení zvěrokruhu, které nemají ve své povaze ani prostor na to, aby nebyli sami sebou. Patříte mezi ně?

Nepotřebujete dlouho, aby se ostatním otevřeli, a nestavíte si kolem sebe ochranné zdi: mluvíme o lidech, kteří se rychle otevírají a umožňují emocionální blízkost. Otevření lidé se samozřejmě také bojí, že jim někdo ublíží, ale mnohem důležitější je pro ně šance navázat s někým skutečné spojení prostřednictvím otevřené komunikace. Stojí to za to riziko! Následující tři znamení zvěrokruhu zastávají tento názor:

Vodnář

Vodnář, stejně jako Blíženec, je jedním ze vzdušných znamení, ale nevládne mu Merkur, ale planeta chaosu Uran. Právě proto jsou považováni za rebely celého zvěrokruhu, stojí za nezávislostí a skrz na skrz jsou svobodní duchem. Nestarají se o konvence a stejně jako ti, kteří se narodili ve Střelci, jsou otevření jiným perspektivám a úhlům pohledu. Znamení zvěrokruhu je také velmi zvídavé a objevuje svou cestu v mnoha různých oblastech. Právě díky tomu jsou lidé ve Vodnáři tak dobří v konverzaci a v upoutání ostatních osobními anekdotami.

Střelec

Střelcům vládne planeta Jupiter, planeta filozofie. Chcete si neustále rozšiřovat obzory a učit se nové věci-a jak to udělat lépe, než výměnou nápadů s jinými lidmi? Zrozenci ve Střelci jsou vždy otevření názorům a perspektivám druhých a rádi vstupují do dialogu, i když to znamená, že čas od času musí zpochybnit vlastní úhel pohledu a vzdát se starého přesvědčení.

Blíženci

Blíženci jsou jedním z věčně upovídaných znamení a vládne jim planeta Merkur, která je považována za planetu komunikace. Proto je pro ně soukromá výměna obzvláště důležitá při budování emocionálních spojení. Blíženci o sobě rádi hodně prozradí a jsou vůči cizím lidem velmi otevření a nehrají žádné hry-protože až příliš dobře vědí, že je potom pro ostatní lidi mnohem snazší něco odhalit. Blíženci jsou také extrémně zvědaví, a pokud druhá osoba nechce mluvit, otravují partnera otázkami.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.