Přejít k hlavnímu obsahu

Hříšná Megan Fox už sice řádí s novým partnerem, rozvod je ovšem definitivně u konce až nyní

Info ikona
Megan Fox

Megan Fox a Brian Austin Green učinili rozvod právně oficiálním díky vyrovnání téměř po roce od podání žádosti. Na čem se bývalí manželé domluvili a s kým randí krásná Megan nyní?

Zdroj řekl magazínu E! News, že v pátek bývalí manželé dostali rozsudek a rozvod dokončili. Ještě v listopadu 2020 podala herečka Transformers žádost o rozvod s odvoláním na „neslučitelné rozdíly“ poté, co herec z Beverly Hills 90210 v květnu 2020 potvrdil, že se rozešli už na konci roku 2019. Podle E! News, herečka také požádala o společnou právní a fyzickou péči o jejich tři děti Noaha, Bodhi a Journey.

 

Herec oznámil rozchod ve svém podcastu "s Brianem Austinem Greenem "s tím, že se mezi nimi nic nestalo a zůstanou si kvůli svým dětem blízcí.

„Ani jeden z nás nic neudělal. Vždy ke mně byla upřímná a já k ní vždycky taky,“ řekl. „A vím, že mě bude vždy milovat, a já vím, že co se týče rodiny, to, co jsme vybudovali, je opravdu skvělé a speciální. Rozhodli jsme se tedy, že to nezahodíme. Že bez ohledu na to, čím jsme si prošli navzájem, se kamarádíme a jsme jednotná rodina s dětmi. “

Fox začala chodit se svým současným přítelem Machine Gun Kellym (nar. Colson Baker) v květnu 2020 poté, co se setkali na natáčení jejich filmu Midnight In The Switchgrass.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.