Přejít k hlavnímu obsahu

Hříšná Megan Fox už sice řádí s novým partnerem, rozvod je ovšem definitivně u konce až nyní

Megan Fox a Brian Austin Green učinili rozvod právně oficiálním díky vyrovnání téměř po roce od podání žádosti. Na čem se bývalí manželé domluvili a s kým randí krásná Megan nyní?

Zdroj řekl magazínu E! News, že v pátek bývalí manželé dostali rozsudek a rozvod dokončili. Ještě v listopadu 2020 podala herečka Transformers žádost o rozvod s odvoláním na „neslučitelné rozdíly“ poté, co herec z Beverly Hills 90210 v květnu 2020 potvrdil, že se rozešli už na konci roku 2019. Podle E! News, herečka také požádala o společnou právní a fyzickou péči o jejich tři děti Noaha, Bodhi a Journey.

 

Herec oznámil rozchod ve svém podcastu "s Brianem Austinem Greenem "s tím, že se mezi nimi nic nestalo a zůstanou si kvůli svým dětem blízcí.

„Ani jeden z nás nic neudělal. Vždy ke mně byla upřímná a já k ní vždycky taky,“ řekl. „A vím, že mě bude vždy milovat, a já vím, že co se týče rodiny, to, co jsme vybudovali, je opravdu skvělé a speciální. Rozhodli jsme se tedy, že to nezahodíme. Že bez ohledu na to, čím jsme si prošli navzájem, se kamarádíme a jsme jednotná rodina s dětmi. “

Fox začala chodit se svým současným přítelem Machine Gun Kellym (nar. Colson Baker) v květnu 2020 poté, co se setkali na natáčení jejich filmu Midnight In The Switchgrass.

Mohlo by se vám líbit

Lucie Bílá pobavila fanoušky! Natočila svého přítele Radka Filipiho, jak zpívá její píseň Tenkou nití

Lucie Bílá (55) natočila svého přítele Radka Filipiho, jak zpívá její píseň z roku 2019. Nejen, že pobavila svoje fanoušky, ale také ukázala, že je pro každou legraci. Podívejte se na video, které získalo přes 102 tisíc "srdíček".
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Dcera Madonny, Lourdes Leon, rozděluje společnost. Důvod? Její chlupaté podpaží

Ochlupení v podpaží? Žádný problém. Móda se vyvíjí a co bylo dříve nepředstavitelné, je nyní IN. Nové série fotografií ukazuje Madonnina dcera svoje ochlupení v podpaží a rozdělila tím fanoušky na dva tábory.
svetzeny.cz