Přejít k hlavnímu obsahu

Lucie Bílá pobavila fanoušky! Natočila svého přítele Radka Filipiho, jak zpívá její píseň Tenkou nití

Info ikona
Lucie Bílá

Lucie Bílá (55) natočila svého přítele Radka Filipiho, jak zpívá její píseň z roku 2019. Nejen, že pobavila svoje fanoušky, ale také ukázala, že je pro každou legraci. Podívejte se na video, které získalo přes 102 tisíc "srdíček".

Není pochyb o tom, že je Lucie Bílá v rukou svého přítele Radka Filipiho šťastná. Dokazují to nejen, jejich romantické fotografie, ale také videa, ve kterých se Lucie směje a neustále se špičkuje navzájem se svojí láskou. 

Láska Lucii nechybí

V Divadle Lucie Bílé najdete mimo jiné i kavárnu, a právě v této kavárně natočila nejoblíbenější česká zpěvačka vtipné video, které okomentovala slovy: "Když muži v mém týmu zpívají… ??? #mojislavíci #dobrykafe".

 

Video pobavila tisíce fanoušků a ti nešetřili vtipnými komentáři. "Lucinko,”kam se na ně hrabete”❤️," napsala jedna fanynka a další se hned přidává: "Prosím lístky na koncert.?. Sú baječní ???." Fanoušci nezapomněli zmínit, že letošního Slavíka má Lucie rozhodně v kapse. 

Vyhraje letos Lucie 21. Slavíka?

Fanoušci se hojně vyjadřují k obnovení hudebník cen Slavík a doufají, že Lucie svého 21. Slavíka získá. Dostala dokonce jeden speciální dárek od své fanynky a označila ho za jeden z nejkrásnějších v jejím životě! "Jeden z nejkrásnějších dárků, jaký jsem kdy dostala… Nemám slov, snad jen “Děkuji všem andělům, co jdou životem se mnou v dobrém i zlém” ❤️❤️❤️"

Divadlo Lucie Bílé

Pokud si myslíte, že Divadlo Lucie Bílé je nějaký počin celebrit, budete se mýlit. V divadle hrají přední čeští herci a na své si zde přijde opravdu každý. Mezi hvězdy letošní sezóny patří Simona Stašová, Petr Náročný, Veronika Freimanová a Antonín Procházka. Nový repertoár Divadla Lucie Bílé zahrnuje zpěvaččiny koncerty, vystoupení hostujících divadelních souborů a vlastních muzikálů, z nichž jako první bude v první polovině roku 2022 uveden muzikál Láska je láska.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.