Promotion
Promotion
Promotion

Lucie Bílá pobavila fanoušky! Natočila svého přítele Radka Filipiho, jak zpívá její píseň Tenkou nití

Promotion
Promotion

Není pochyb o tom, že je Lucie Bílá v rukou svého přítele Radka Filipiho šťastná. Dokazují to nejen, jejich romantické fotografie, ale také videa, ve kterých se Lucie směje a neustále se špičkuje navzájem se svojí láskou. 

Láska Lucii nechybí

V Divadle Lucie Bílé najdete mimo jiné i kavárnu, a právě v této kavárně natočila nejoblíbenější česká zpěvačka vtipné video, které okomentovala slovy: "Když muži v mém týmu zpívají… 😂😂😂 #mojislavíci #dobrykafe".

 

Video pobavila tisíce fanoušků a ti nešetřili vtipnými komentáři. "Lucinko,”kam se na ně hrabete”❤️," napsala jedna fanynka a další se hned přidává: "Prosím lístky na koncert.😂. Sú baječní 👏👏👏." Fanoušci nezapomněli zmínit, že letošního Slavíka má Lucie rozhodně v kapse. 

Vyhraje letos Lucie 21. Slavíka?

Fanoušci se hojně vyjadřují k obnovení hudebník cen Slavík a doufají, že Lucie svého 21. Slavíka získá. Dostala dokonce jeden speciální dárek od své fanynky a označila ho za jeden z nejkrásnějších v jejím životě!"Jeden z nejkrásnějších dárků, jaký jsem kdy dostala… Nemám slov, snad jen “Děkuji všem andělům, co jdou životem se mnou v dobrém i zlém” ❤️❤️❤️"

Divadlo Lucie Bílé

Pokud si myslíte, že Divadlo Lucie Bílé je nějaký počin celebrit, budete se mýlit. V divadle hrají přední čeští herci a na své si zde přijde opravdu každý. Mezi hvězdy letošní sezóny patří Simona Stašová, Petr Náročný, Veronika Freimanová a Antonín Procházka. Nový repertoár Divadla Lucie Bílé zahrnuje zpěvaččiny koncerty, vystoupení hostujících divadelních souborů a vlastních muzikálů, z nichž jako první bude v první polovině roku 2022 uveden muzikál Láska je láska.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Předplatné Svět Ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion