Přejít k hlavnímu obsahu

Lucie Bílá ve společnosti bez Filipiho: Trvá to už delší dobu. ROZCHOD?

Zpěvačka Lucie Bílá (57) náhle osiřela. Společnost jí při posledních akcích už nedělá její o sedmnáct let mladší testosteronový anděl Radek Filipi (39). Po vážné operaci páteře, kterou prodělal na začátku roku, stále není fit.

Komplikovaná operace páteře, kterou zapříčinilo podle slov několikanásobné zlaté slavice „šestnáct let volejbalu a sedmdesát tisíc kilometrů za volantem ročně,“ dopadla podle všeho dobře. Už čtrnáctého února si Bílá vezla na doléčení svého Valentýnka domů. Filipi ale není ani na konci dubna v kondici...

Náročná rekonvalescence

Rekonvalescence je náročnější, než se zdálo být. Zdravotní stav Filipiho jde i tak však mílovými kroky kupředu ke kýženému cíli. „Myslím, že je to asi běh na dlouhou trať, ještě to v pořádku není. Proto tady se mnou není, jinak by tu byl. Ale on se dá dohromady, to je jasný, ale chce to trochu čas,“ vysvětlila Bílá Super.cz, který ji zastihl na akci uskupení Vesna Patricie Fuxové. 

Brutální zemětřesení ve StarDance: K výročí chystá televize velké změny, dotknou se i Kostkové - bude loučení

Letošní ročník StarDance nabídne hodně. K šedesátému výročí chystá Česká televize velké změny. Ty se budou týkat nejen složení poroty, ale překvapí i silnou sestavou soutěžících.
svetzeny.cz

Pořád spolu, pořád plní lásky

Bílá a Filipi jsou spolu už osmý rok a láska je prý neopouští. „Radek je za odměnu, a co na tom, že se narodil, když mi vyšla první deska? Starší kluci jsou rozebraní, a hlavně takový už by to nedal. Radek je bezvadný kluk, protivný je jedině, když má hlad. To je zle,“ vysekla mu Lucie poklonu v talk show 7 pádů Honzy Dědka. 

Prozradila také, kdy došlo k osudovému setkání. „Po obnovené premiéře muzikálu Carmen jsem couvala před davem fanoušků, chtěla jsem si oddychnout a schovala jsem se za největšího chlapa v místnosti. Vůbec jsem nevěděla, jak vypadá zepředu, viděla jsem jen obrovská záda,“ smála se. 

„Řekla jsem lidem, jestli by nás nechali chvíli o samotě, že jsem tam se svým klukem. Zareagoval skvěle, vzal mě kolem ramen, představil mě mamince – a bylo to. Některé věci v životě jsou tak jednoduché. To, co je pravé, je prosté jak dech,“ dodala.

Šestý vlastňák v bráně! Salákovi čekají další dítě: Neuvěřitelná náhoda v datumech

Hokejový brankář Alexander Salák (36) a manželka Michaela (32) mají co slavit! Bude jich zase o jednoho víc. Známý hokejový pár, který nedávno postihlo hojně diskutované zemětřesení ohledně Salákovy návštěvy striptýzového baru, oznámil radostnou novinu na sociálních sítích.
svetzeny.cz

A bude svatba?

Štěstí jim hraje do karet a stále častěji se tak nabízí otázka, zda svému vztahu nechtějí dát nějakou hlubší pečeť. Pár se totiž zasnoubil už před více než pěti lety. "Byli jsme v mém oblíbeném obchodě se starožitnostmi a mně se tam líbil jeden prstýnek tak, že jsem z něj nemohla spustit oči. Když si zavolal Ráďa majitele obchodu, trochu mě vyděsilo, jestli vůbec tuší, že je zásnubní. Věděl to moc dobře. Než jsme vyšli do druhého poschodí našeho bytu nad obchodem, měla jsem tep, jako kdybych vyběhla bez zastávky na Petřín," zavzpomínala Lucie v rozhovoru pro Deník.

Svatební zvony ale patrně jen tak nezazní. Na přímou otázku, zda se z Bílé stane paní Filipi, má Lucie jasnou odpověď: "Nikdy neříkám nikdy, ale jestli mohu mluvit za sebe, tak jsem teď opravdu tak šťastná a spokojená, že po ničem víc netoužím. To abych nebyla jako ta rybářova žena, co chtěla všechno a neměla pak nic."

Zdroj článku