Přejít k hlavnímu obsahu

Brutální zemětřesení ve StarDance: K výročí chystá televize velké změny, dotknou se i Kostkové - bude loučení

Letošní ročník StarDance nabídne hodně. K sedmdesátému výročí chystá Česká televize velké změny. Ty se budou týkat nejen složení poroty, ale překvapí i silnou sestavou soutěžících.

Po 11. ročníku, který provázely covidové turbulence, bude dvanáctka patrně šťastná. Minimálně pro diváky. Na parket totiž dotančí v historii vůbec první manželský pár, Eva Adamczyková a Marek Adamczyk. O hodnost krále parketu se utká i lídr Kryštofů Richard Krajčo, řady tanečníků pak doplní herecká esa - Ivana Chýlková, Vanda Hybnerová nebo David Prachař a k radosti diváků se objeví i femme fatale Iva Kubelková.

Mohlo by se vám líbit

Tereza Brodská má nový účes: Během chvíle omládla o deset let

Tereza Brodská se na sociálních síti pochlubila fotografií z návštěvy kadeřnictví. Pozitivní ohlasy na sebe nenechaly dlouho čekat. Herečka díky novému účesu během chvíle omládla o deset let. Jí zvolený střih je nejen slušivý, ale také velmi trendy.
svetzeny.cz

Bye, bye…

Přesné složení finálové desítky ještě není zřejmé, ať už se ale mezi jmény objeví kdokoli, už teď je jasné, že kartu s hodnocením nikdo nedostane od Jana Tománka. Kat z řady rozhodčích totiž mění svou pozici a nyní se představí opět v roli tanečního kouče. Porota sice osiří, ale jména silné sestavy se měnit dále nebudou. V roli porotců se znovu představí Zdeněk Chlopčík, Tatiana Drexler a Richard Genzer.

Zůstává i diváky oblíbené duo moderátorů – Tereza Kostková a Marek Eben a oba předvídají velkolepou show.Mně se sestava soutěžících moc líbí, přijde mi to jako moc hezká skladba osobností. StarDance je letos po pauze i z důvodu, že Česká televize letos slaví šedesáté narozeniny. To, že je výročí televize, nijak nemění můj přístup k práci, tu se snažím odvádět stejně – výročí - nevýročí. Ale jistě se to odrazí na míře slavnostnosti této řady," řekla na tiskové konferenci k chystanému vysílání, jehož premiéra připadá na 14. října, Tereza.

Tanec pro dobrou věc

StarDance je odjakživa soutěží, kdy si účastníci sáhnou na úplné dno svých možností. Denní dril a tvrdé tréninky nejsou zkrátka pro slabé povahy. Soutěžící ale k cíli vede jasná motivace. Kromě toho obhájit titul, je to například i snaha podpořit dobrou věc.  „Moji účast si hrozně přály moje děti a slíbily, že mi budou posílat hlasy. A další důvod, proč jsem se rozhodl soutěže zúčastnit, je ten, že všechny peníze, které ve StarDance utržím, budu vkládat do rekonstrukce našeho kostela v Chotěvicích," prozradil Krajčo pro Život v Česku.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku