Přejít k hlavnímu obsahu

Brutální zemětřesení ve StarDance: K výročí chystá televize velké změny, dotknou se i Kostkové - bude loučení

Info ikona
Tereza Kostková

Letošní ročník StarDance nabídne hodně. K sedmdesátému výročí chystá Česká televize velké změny. Ty se budou týkat nejen složení poroty, ale překvapí i silnou sestavou soutěžících.

Po 11. ročníku, který provázely covidové turbulence, bude dvanáctka patrně šťastná. Minimálně pro diváky. Na parket totiž dotančí v historii vůbec první manželský pár, Eva Adamczyková a Marek Adamczyk. O hodnost krále parketu se utká i lídr Kryštofů Richard Krajčo, řady tanečníků pak doplní herecká esa - Ivana Chýlková, Vanda Hybnerová nebo David Prachař a k radosti diváků se objeví i femme fatale Iva Kubelková.

Tereza Brodská má nový účes: Během chvíle omládla o deset let

svetzeny.cz

Bye, bye…

Přesné složení finálové desítky ještě není zřejmé, ať už se ale mezi jmény objeví kdokoli, už teď je jasné, že kartu s hodnocením nikdo nedostane od Jana Tománka. Kat z řady rozhodčích totiž mění svou pozici a nyní se představí opět v roli tanečního kouče. Porota sice osiří, ale jména silné sestavy se měnit dále nebudou. V roli porotců se znovu představí Zdeněk Chlopčík, Tatiana Drexler a Richard Genzer.

Zůstává i diváky oblíbené duo moderátorů – Tereza Kostková a Marek Eben a oba předvídají velkolepou show.Mně se sestava soutěžících moc líbí, přijde mi to jako moc hezká skladba osobností. StarDance je letos po pauze i z důvodu, že Česká televize letos slaví šedesáté narozeniny. To, že je výročí televize, nijak nemění můj přístup k práci, tu se snažím odvádět stejně – výročí - nevýročí. Ale jistě se to odrazí na míře slavnostnosti této řady," řekla na tiskové konferenci k chystanému vysílání, jehož premiéra připadá na 14. října, Tereza.

Tanec pro dobrou věc

StarDance je odjakživa soutěží, kdy si účastníci sáhnou na úplné dno svých možností. Denní dril a tvrdé tréninky nejsou zkrátka pro slabé povahy. Soutěžící ale k cíli vede jasná motivace. Kromě toho obhájit titul, je to například i snaha podpořit dobrou věc.  „Moji účast si hrozně přály moje děti a slíbily, že mi budou posílat hlasy. A další důvod, proč jsem se rozhodl soutěže zúčastnit, je ten, že všechny peníze, které ve StarDance utržím, budu vkládat do rekonstrukce našeho kostela v Chotěvicích," prozradil Krajčo pro Život v Česku.

Zdroj článku