Přejít k hlavnímu obsahu

Tereza Brodská má nový účes: Během chvíle omládla o deset let

Tereza Brodská se na sociálních síti pochlubila fotografií z návštěvy kadeřnictví. Pozitivní ohlasy na sebe nenechaly dlouho čekat. Herečka díky novému účesu během chvíle omládla o deset let. Jí zvolený střih je nejen slušivý, ale také velmi trendy.

Tereza Brodská má nový účes

Tereza Brodská se pochlubila novým účesem na sociálních sítích. Populární česká herečka vypadá v 54 letech naprosto skvěle, ale díky novým vlasům omládla o deset let. Přitom nebylo zapotřebí vlasy nijak razantně zkracovat. Ukázalo se, že je to spíše o tvaru účesu a šikovných rukou kadeřnice. Stačilo vlasy o pár centimetrů sestříhat, a z Terezy Brodské je „nový člověk“. Velmi chic je i ležérní delší patka. „Tak hotovo! Ale vyfotit se se svojí kadeřnicí a kamarádkou v jednom je pořádná dřina! Pořád mně na těch vlasech něco šteluje a normální fotka nemožná! Je to holt profík! Ale jednu koukatelnou fotku jsme nakonec Jano daly!!!“ napsala na sociální síti herečka.

Mohlo by se vám líbit

Tereza Brodská ukázala rodinné fotografie, které nikdy nikdo neviděl. Malá holčička s maminkou vás dojmou

Herečka Tereza Brodská (54) se pochlubila svým fanouškům archivními fotografiemi, u kterých se ona směje, ale její sledující se dojímají. Fotografie, které ještě veřejnost nikdy neměla šanci vidět, vás dojmou.
svetzeny.cz

Pozitivní ohlasy na sebe nenechaly dlouho čekat. „Hmmmm, kdejaká dvacítka by vám mohla závidět. To není lichotka, ale holý fakt,“ složil Tereze Brodské kompliment jeden z fanoušků. „Já chci taky takovou kadeřnici s omlazovacími účinky. Vypadáte úžasně,“ napsala fanynka Daniela. Další komentáře zmiňují, že herečce střih lichotí, moc jí to sluší, vypadá jako holčička a je kočka.

Mohlo by se vám líbit

Tereza Brodská bez příkras. Ukázala se před a po zásahu vizážistky. Herečka vypadá úchvatně

Herečka Tereza Brodská (54) šla doslova s kůží na trh. Ukázala se, jak vypadá poté, co ji nalíčí, a aby svým fanouškům předvedla rozdíl, vyfotila se i před tím. Nutno podotknout, že Tereza vypadá naprosto bezvadně na obou fotkách!
svetzeny.cz

Vlasy podle posledních trendů

Účes Terezy Brodské je nejen velmi lichotivý, ale také trendy. Letos na jaře totiž „frčí“ výrazní sestřihy. Výhodou tohoto střihu je, že sluší všem. Na kadeřníkovi je, aby vám vlasy vytvaroval dle vašeho typu obličeje, tak, aby vám výsledný účes co nejvíce lichotil. Například vlasy sestříhané v oblasti lícních kostí dovedou opticky obličej zeštíhlit. Zároveň sestříhané vlasy také omlazují. Časem se totiž vlasy stávají tenčími a jemnějšími, a je potřeba jim dodat objem. To lze za pomoci stylingových přípravků nebo také zvolením vhodného střihu. Roky vám ubere také ofina nebo patka, zakryje vrásky na čele a působí šmrncovně. Pokud byste preferovali ještě o něco kratší variantu účesu, než má Tereza Brodská, vyzkoušejte střih, kterému kadeřníci říkají „Bixie“. Jedná se o krátký sestřih v délce pod uši, který v sobě spojuje eleganci mikáda a šmrnc krátkých vlasů. Výhodou je, že takto dlouhé vlasy pořád můžete různě upravovat – vlnit, žehlit či gelovat. Péče o účes není náročná a každý den můžete být jiná. Rovněž se o něm dá říct, že omlazuje.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška