Přejít k hlavnímu obsahu

Tereza Brodská ukázala rodinné fotografie, které nikdy nikdo neviděl. Malá holčička s maminkou vás dojmou

Herečka Tereza Brodská (54) se pochlubila svým fanouškům archivními fotografiemi, u kterých se ona směje, ale její sledující se dojímají. Fotografie, které ještě veřejnost nikdy neměla šanci vidět, vás dojmou.

Tereza Brodská na nemocničním lůžku

Tereza Brodská vyděsila fanoušky z nemocničního lůžka a svěřila se, že podstoupila operaci.Tak čtvrtej den v posteli, žlučník v prd..li, knihy přečtený a už bych teda ráda z tý postele vypadla!!! Trochu už mně hrabe!!!!Letos druhá operace! svěřila se herečka svým fanouškům.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Hvězda seriálu Mentalista se změnila k nepoznání. Z šarmantního muže je zarostlý stařík s vráskami

Představitel seriálového mentalisty, který řeší kriminální případy vždycky po svém, se změnil k nepoznání. Herec Simon Baker (53) vystavil své tělo na pláži a fanoušci jsou v šoku. Podívejte se, jak slavný fešák vypadá.
svetzeny.cz

Během odpočinku prochází rodinný archiv

Tereza fanouškům ukázala fotografie, které ještě neměli šanci vidět. Naše dovolená v Řecku! Jeli jsme trajektem… Máma, Jaromír, jeho syn David (toho mám moc ráda) a já. To se dělaly panečku fotky!!! napsala a přiznala, že ji to nyní připadá vtipné. Ty fotky mě fakt rozesmály!!! Stoupněte si tam k tomu sloupu!!!! A teď u těch schodů…., popisuje s humorem herečka.

Na archivních záběrech můžete vidět malinkou Terezku, ale i její maminku Janu Brejchovou, která patřila k nejkrásnějším herečkám své doby. Tereza Brodská o ní dokonce napsala knihu, která nese název „Moje máma Jana Brejchová“, kde můžete vidět i další fotografie, které dosud nikdo neviděl.

Zdroj článku