Přejít k hlavnímu obsahu

Hvězda seriálu Mentalista se změnila k nepoznání. Z šarmantního muže je zarostlý stařík s vráskami

Představitel seriálového mentalisty, který řeší kriminální případy vždycky po svém, se změnil k nepoznání. Herec Simon Baker (53) vystavil své tělo na pláži a fanoušci jsou v šoku. Podívejte se, jak slavný fešák vypadá.

Seriál Mentalista si získal řadu příznivců po celém světe a charismatický herec Simon Baker, který ztvárnil postavu Patricka Jana, má miliony fanynek, které se zamilovaly do jeho krásné tváře a vlastností drsňáka. V seriálu pracuje Patrick jako nezávislí konzultant CBI. Jeho talent? Ten spočívá v precizní všímavosti.

Rozvedený herec už má náhradu

Slavný Australan, který od roku 1991 žije v USA, vyrazil na pláž s novou přítelkyní. Herec se rozvedl relativně nedávno, v roce 2020, s herečkou Rebeccou Rigg, kterou si vzal v roce 1998. Mají spolu tři děti, dceru Stellu Breeze a syny Clauda Bluea a Harryho Fridaye. Jeho dětem šly za kmotry herečky Nicole Kidman a Naomi Watts.

Mohlo by se vám líbit

Tereza Pergnerová se vyjádřila k vtipu, který ztrapnil Karlose Vémolu před celým sálem. Komentovala jeho věrnost

Internetem se video šíří jako lavina. Tereza Pergnerová si mimo jiné vystřelila z MMA zápasníka Karlose Vémoly a nyní přišla s veřejnou omluvou. Přitom sám Vémola se během přenosu tvářil, že se výborně baví.
svetzeny.cz

Simon Baker je nyní k nepoznání

Herec patří mezi nejkrásnější muže planety, ovšem na posledních záběrech tomu tak úplně není. Simon Baker přibral, nechal si narůst plnovous a přibylo mu několik vrásek. Fotky, na kterých si užívá u moře, překvapily řadu fanoušků.

Herec Simon Baker
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška