Přejít k hlavnímu obsahu

Tereza Pergnerová se vyjádřila k vtipu, který ztrapnil Karlose Vémolu před celým sálem. Komentovala jeho věrnost

Internetem se video šíří jako lavina. Tereza Pergnerová si mimo jiné vystřelila z MMA zápasníka Karlose Vémoly a nyní přišla s veřejnou omluvou. Přitom sám Vémola se během přenosu tvářil, že se výborně baví.

Včerejší udílení cen Český slavík 2022 mělo mnoho silných momentů, ovšem ten nejvýraznější se dnes šíří českým internetem. Tereza Pergnerová si rýpla do Vémoly, který byl své manželce Lele opakovaně nevěrný. „Karlos Vémola si opravdu vzal svou Lelu a nádherné na tom je, že jí byl věrný po celou dobu obřadu,“ rýpla si moderátorka.

Je to láska jako trám! Eva Decastelo a Tomáš Třeštík vypadají na společné fotce dokonale

Ach ta láska! Krásná moderátorka Eva Decastelo sdílela společnou fotku s fotografem Tomášem Třeštíkem, kde ho objímá kolem krku. Láska z těch přímo sálá a společná fotografie si získala i fanoušky, kteří jsou novým párem nadšení!
svetzeny.cz

Humor, za který se omluvila

Neuběhlo ani 24 hodin a Tereza Pergnerová přichází s omluvou. „V jednom případě nad tím prostě přemýšlím,“ začala svoji řeč. Svůj vtip označila za “hloupý“. „Já jsem to vůbec nemyslela. Dneska bych to škrtla,“ míní moderátorka. „Já bych se chtěla omluvit Lele a vlastně i Karlosovi. Mohla jsem si to odpustit,“ říká dobrosrdečná Tereza.

„Mělo mě něco zarazit. Chci, aby to zaznělo, že je mi to prostě prostě moc líto,“ říká důrazně a zmiňuje, že si Karlose velice váží. „Je mi to líto,“ opakuje Tereza, která je sice na internetu za hrdinku, další ji ale odsuzují za nepatřičné vtipy.

To tu ještě nebylo: Leoš Mareš tančí na videu s legendárním Jiřím Kornem

To je partička! Nikol Leitgeb obdržela video od moderátora Leoš Mareše, jak tančí s Jiřím Kornem. Herečka video sdílela a fanoušci šli do kolen, protože tohle spojení nikdo nečekal. Ostatně podívejte se sami.
svetzeny.cz

Lela omluvu přijala

Alespoň se to tak dá pochopit, protože hned pár minut poté, co Pergnerová zveřejnila svoji omluvu, Lela sdílela slova moderátorky na svůj profil. Dále se vyjádřila k masové kritice, která se snesla na její outfit. Ten označila za extravagantní a podivovala se, proč to lidé nedokáží ocenit. Fanoušci ovšem její outfit hodnotili jako nevhodný a ne extravagantní. Lela se vyznačuje bujným poprsím, která dává často na odiv. Nejedná se tedy o extravagantní modely, ale o extrémně vyzývavé, které se dle fanoušků na společenské akce nehodí.

Zdroj článku