Přejít k hlavnímu obsahu

Je to láska jako trám! Eva Decastelo a Tomáš Třeštík vypadají na společné fotce dokonale

Ach ta láska! Krásná moderátorka Eva Decastelo sdílela společnou fotku s fotografem Tomášem Třeštíkem, kde ho objímá kolem krku. Láska z těch přímo sálá a společná fotografie si získala i fanoušky, kteří jsou novým párem nadšení!

Moderátorka Eva Decastelo udělala další krok vpřed. Ačkoli již několik měsíců zarytě odpovídá na otázky novinářů, že svůj soukromí život nebude komentovat, její činy mluví jasně. Zatímco fotografie Evy nebo jejich společné sdílel vždy Tomáš, nyní udělala krásný krok i herečka.

Mohlo by se vám líbit

Manželka Leoše Mareše se pochlubila novým účesem. „Jste krásná,“ rozplývají se fanoušci

Manželka hvězdného moderátora Leoš Mareše ukázala fanouškům nový účes a opět nezklamala. Monika si vysloužila mnoho pochval a nutno podotknout, že kráska vsází na jistotu a experimentům se vyhýbá.
svetzeny.cz

„Dokonalá dvojka,“ píší fanoušci

Nejen fanoušci, ale i mezi celebritami se šušká o opravdu dokonalém páru. Eva toho zvládá opravdu hodně a kromě moderování a hraní, zvládá péči o tři děti a domácnost. I Tomáš Třeštík se stará o děti, které má se spisovatelkou Radkou Třeštíkovou, a prací je taktéž zavalen. Jeho charisma a Evina energie spolu jednoduše jdou dohromady a český showbyznys má tak nový pár.

Lásku Evě přeje i řada kolegů

Že si Eva zaslouží to nejlepší, o tom není pochyb! Společnou fotografii nijak nekomentovala, napsala k němu pouze srdíčko. Mezi těmi, kteří nenechali fotku bez povšimnutí byla například Denisa Nesvačilová, která napsala: „Miluju Vás!“ Herečka Denisa Pfauserová si neodpustila pošťuchování a napsala: „Tak už jste si řekli, že spolu chodíte?“

Fotku okomentovala i řada slavných osobností jako Josef Maršálek nebo Michaela Ochotská.

 

Eva Decastelo po rozchodu s manželem jenom kvete!
Zdroj článku