Přejít k hlavnímu obsahu

Manželka Leoše Mareše se pochlubila novým účesem. „Jste krásná,“ rozplývají se fanoušci

Manželka hvězdného moderátora Leoš Mareše ukázala fanouškům nový účes a opět nezklamala. Monika si vysloužila mnoho pochval a nutno podotknout, že kráska vsází na jistotu a experimentům se vyhýbá.

Monika Marešová není známá jen jako manželka nejslavnějšího českého moderátora, ale také patří mezi ženy, které milují styl a luxus. Svůj Instagram má dokonale sladěný a na fotkách vždy vypadá perfektně.

Nový účes

Maminka malé Alex se pochlubila novými vlasy od kadeřníka Martina Tyla a fanynky si chválu nenechaly pro sebe. „Vy i kdyby jste si oblékla pytel a neučesala se, tak vám to bude slušet,“ pochvaluje Monika jedna sledující a další se hned přidávají. „Váš basic styl je pro mě inspirací,“ napsala další. Srdíčka a slova o dokonalosti se jen hrnuly.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Hitem TikToku je video s výrobou lektvaru, který podpoří růst a hustotu vlasů. Postačí vám jediná bylinka za pár korun

TikTok ovládá nejen mladší generaci, ale už se na něm hojně vyskytují i starší ročníky. Tentokrát se hitem této platformy nestalo žádné šílené video, ale recept, který vám údajně pomůže získat dokonalé vlasy!
svetzeny.cz

Monika nepatří mezi experimentátory

Monika ví, co jí sluší a toho se drží. Dlouhé hnědé vlasy přistanou k její pleti a hodí se k jejímu ležérnímu stylu. Není pochyb, že slavná kadeřník ví, co dělá a sama Monika s ním spolupracuje dlouhé roky, stejně jako její manžel.

Zdroj článku