Přejít k hlavnímu obsahu

Hitem TikToku je video s výrobou lektvaru, který podpoří růst a hustotu vlasů. Postačí vám jediná bylinka za pár korun

Info ikona
Trendy video

TikTok ovládá nejen mladší generaci, ale už se na něm hojně vyskytují i starší ročníky. Tentokrát se hitem této platformy nestalo žádné šílené video, ale recept, který vám údajně pomůže získat dokonalé vlasy!

TikTokem se šíří video jako lavina. Speciální lektvar pro podporu růstu vlasů, ale i pro jejich neuvěřitelně dokonalou kvalitu. Je to velice jednoduché a i vy si „zázračnou“ vodičku můžete udělat doma. Nepotřebujete žádné drahé olejíčky, stačí vám vývar z jediné rostlinky.

Jak na to?

Je to směšně jednoduché! Kupte si rozmarýn a ve vroucí vodě ho vyvařte, poté vody nalijte do skleněné nádoby a nechte vychladnout. Poté už stačí aplikovat každý den na vlasy. A výsledek? Ten je podle influencerů z TikToku naprosto dokonalý.

Utratila pořádný balík peněz, aby vypadala jako Marilyn Monroe: Teď je na úpravách závislá a i přes kritiku nehodlá přestat

svetzeny.cz

Rozmarýn jako nový hit internetu

Rozmarýn je vskutku bylina plná zázraků. Má složky, které zklidňují pokožku, pomáhají k prokrvení, ale je vhodný i jako dochucení do salátů nebo na biftek. Jednoduše uplatnění najdete všude. Nyní se stal zázračným přípravkem na dokonalé vlasy.

Zdroj článku