Přejít k hlavnímu obsahu

Utratila pořádný balík peněz, aby vypadala jako Marilyn Monroe: Teď je na úpravách závislá a i přes kritiku nehodlá přestat

Info ikona
Američanka Serena Smith

Každý z nás má nějaký sen. Američanka Serena Smith touží vypadat jako hollywoodská diva Marilyn Monroe. Dle kritiky, kterou sklízí, se jí to zatím moc nedaří. Za plastické operace už utratila pořádný balík. V dohledné době s estetickými zákroky rozhodně nehodlá přestat.

Utratila pořádný balík peněz, aby vypadala jako Marilyn Monroe

Serena Smith je třiadvacetiletá Američanka toužící vypadat jako Marilyn Monroe. Už řadu let proto podstupuje všemožné estetické zákroky, které ji mají k jejímu cíli přiblížit. Za plastické operace už utratila neuvěřitelnou sumu – 50 000 dolarů. Serena Smith se stejně jako kdysi její idol, Marilyn Monroe, pohybuje v zábavním průmyslu. Živí se jako hudebnice a je rovněž televizní hvězdou. Už jako teenagerka snila o tom, že se objeví na televizní obrazovce a bude se podobat hollywoodským kráskám zlatého věku, jakými byly Marilyn Monroe či Jayne Mansfield.

Půvabná osvětimská hyena Irma Grese, jedna z nejkrutějších dozorkyň koncentračního tábora. Vztek si vybíjela na krásných vězeňkyních

svetzeny.cz

Teď je na úpravách závislá

Jako první podstoupila augmentaci, poprsí si nechala zvětšit z velikosti A na velikost E. Pak už s úpravami nechtěla přestat. Nákladnou položkou byla plastika nosu, ta vyšla na 11 tisíc dolarů. Cílem bylo získat dokonale rovný „hollywoodský“ nosík. Některé zákroky Serena Smith podstupuje pravidelně, jedná se například o botox či výplň rtů. Nedávno podstoupila i brazilský lifting zadečku, se zákrokem je dle svých slov velmi spokojená. Snahou je zřejmě získat křivky, které měla hollywoodská diva a vzor Sereny, Marilyn Monroe. Ta měla mít pověstné míry 90 – 60 – 90.

Jsem velmi spokojená s výsledky, myslím, že to dopadlo skvěle, operace úplně změnila moje tělesné proporce a dala mi křivky, po kterých jsem toužila.

Serena Smith sice touží vypadat jako krásky z dob zlatého věku, ale ne za každou cenu. Prioritou je pro ni prý hlavně bezpečnost. Vybízí ostatní, aby si extrémně pečlivě vybírali, kdo operaci bude provádět. Upozorňuje, že vytvarování a zvětšení zadečku brazilskou metodou je „nejnebezpečnější operací s nejvyšší úmrtností“. Přesto během cesty za splněním svého snu toto riziko podstoupila.

Cítila jsem se, jako by mě srazil náklaďák. „Zotavování po této proceduře je velmi intenzivní, rozhodně zatím nejtěžší. Kompresní prádlo musíte nosit 23 hodin denně po dobu dvou měsíců a může to být pěkně nepříjemné.

Nejžhavější ženy dle pánského časopisu Maxim: Žebříčku kraluje pohledná golfistka. Podívejte se na další krásky, které se v něm objevily

svetzeny.cz

Plastické operace jsou podle ní výbornou investicí. Úpravy zevnějšku prý podstupuje hlavně kvůli sobě, aby se ve svém těle cítila dobře.

Jste svým nejlepším a nejcennějším aktivem a sebedůvěra pramenící z toho, že se budete cítit krásně, z vás bude vyzařovat a bude mít dopad na celý váš život.

I přes kritiku nemůže přestat

Se zákroky nehodlá přestat ani přes kritiku, které se jí zejména na sociálních sítích dostává. Přesto přiznává, že se nad ní zamýšlí a znepokojuje jí, co si o ní lidé myslí. Odezva jejího publika na sociálních sítích je prý smíšená. Někteří její vzhled chválí, jiní haní. Lidí, kteří hodnotí její vzhled a osobu bez toho, aniž by ji znali, je Sereně prý líto. Vzkazuje jim, že nikomu svými zákroky neubližuje. Ráda prý na Instagramu šíří pozitivitu a je jí jasné, že na světě není člověk ten, aby zavděčil se lidem všem. Snaží se proto alespoň korigovat své reakce a obrnit se proti negativitě. Nyní se Serena Smith připravuje na další plastické operace, které ji mají přiblížit k vysněnému vzhledu.

Zdroj článku