Přejít k hlavnímu obsahu

Mužské celebrity, které podstoupily estetické zákroky: Udělaly z nich plastiky větší krasavce nebo voskovou figurínu?

Info ikona
plastiky muži

Celebrity se plastikami a estetickými zákroky obecně příliš nechlubí. Zákroky podstupují tajně a mnohdy o nich mlží i v okamžiku, kdy je jejich tělesná transformace již zcela evidentní. Jsou však takové celebrity, které se za své úpravy nestydí a otevřeně o nich hovoří.

Kanye West

Kontroverzní rapper v jednom z rozhovorů přiznal, že podstoupil liposukci, jelikož potřeboval rychle zhubnout. Chtěl tak vylepšit svůj vzhled, protože se bál, aby ho lidé nenazývali tlustým.

Sammy Sosa

Sammy Sosa je bývalý profesionální hráč baseballu, který si získal popularitu na konci devadesátých let minulého století. Byl milován a respektován mnoha fanoušky kvůli jeho úspěchu ve sportu. Pochází z Dominikánské republiky a od narození jeho pleť byla tmavé barvy. Proto byl pro jeho fanoušky velký šok, když ho o několik let později spatřili s výrazně světlejším odstínem pleti. Sosa řekl, že zesvětlení jeho pokožky je způsobeno krémem, který používá a který obsahuje bělidlo.

Jaká jsou skutečná jména celebrit jako jsou Ashton Kutcher nebo Pink? Překvapí i jejich fanoušky

svetzeny.cz

Mickey Rourke

Mickey Rourke je proslulý hollywoodský herec, který podstoupil estetický zákrok hned několikrát. Jeho nadšení pro plastické operace jde ruku v ruce s jeho vášní pro box, sport, při kterém si dvakrát zlomil nos a nalomil lícní kost. Kvůli své herecké kariéře tak zprvu využíval plastiky pro rychlou nápravu svého obličeje. Poté však podstoupil i facelift, botox rtů a také si nechal udělat další plastiku nosu i bez zranění.

Simon Cowell

Kontroverzní porotce z pořadů jako jsou X Factor nebo America's Got Talent je dalším příkladem někoho, kdo nemá strach z estetických zákroků. Některá britská média tvrdí, že Cowell začal používat injekce botoxu už v roce 2009 a jak roky plynuly, přibyly i úpravy obličeje, včetně faceliftu.

Sylvester Stallone

Stallone prošel za léta své slávy obrovskou proměnou. Ve skutečnosti je jednou z mála celebrit, které na toto téma v devadesátých letech minulého století otevřeně hovořily. „Proč to neudělat?“ vyjádřil se tehdy Stallone o plastických operacích do magazínu People. Při jeho narození ho prý lékaři museli vyndat kleštěmi, díky čemuž se mu už jako miminku nevratně poškodily nervy na levé straně obličeje a zůstala mu křivá ústa. Když pak Stallone zhubl pro roli Rockyho, tato vada v obličeji byla ještě výraznější. Nechal si ji tedy chirurgicky odstranit.

Megan Fox nafotila kampaň nahoře bez! "Jsi tak sexy, to není možné!," volají fanoušci

svetzeny.cz

Enrique Iglesias

Fanoušci, kteří zpěváka sledovali od počátku jeho kariéry, si nemohli nevšimnout znaménka, které měl Enrique na tváři. Ačkoliv se za něj nestyděl a nepovažoval ho za vadu na kráse, nechal ho specialisty odstranit ze zdravotních důvodů, jelikož se znaménkem zvyšovalo riziko onemocnění rakoviny kůže.

Gene Simmons

Rocková hvězda ze skupiny Kiss přiznala, že je fanatikem plastické chirurgie společně se svojí ženou Shannon Tweed. Společně prošli několika zákroky, Gene si nechal zvednou čelist, upravit víčka a podstoupil liposukci.

Josh Hutcherson

„Právě jsem podstoupil operaci, která napravila můj zlomený nos...“. To byla součást zprávy, kterou herec z filmu Hunger Games zveřejnil na Twitteru v roce 2012. Jeho zástupce však poté informaci upravil s tím, že operace měla pouze opravit jeho odchýlenou přepážku.

Veronika Žilková se pochlubila dcerou Kordulou, která dnes slaví 16. narozeniny. Krásou se vyrovnává Agátě Hanychové

svetzeny.cz