Přejít k hlavnímu obsahu

Veronika Žilková se pochlubila dcerou Kordulou, která dnes slaví 16. narozeniny. Krásou se vyrovnává Agátě Hanychové

Info ikona
Veronika Žilková

Herečka Veronika Žilková Stropnická (59) sdílela na svém Instagramu fotku dcery Korduly, která slaví 16. narozeniny. Nutno podotknout, že Kordula vypadá přímo úchvatně a může tak rovnou konkurovat své sestře Agátě (36), ktetá se jako modelka živila.

Dcera Veroniky Žilkové Stropnické, Kordula, slaví 16. narozeniny a ačkoli si Veronika Kordulu na sociální sítě nedává příliš často, dnes udělala výjimku. Krásnou fotku okomentovala slovy: "Hura !!!!dovolila fotku na instagram.Kordula dnes 16 let"

Nutno podotknout, že Kordula opravdu vyrostla do krásy a všimli si toho i fanoušci, kteří u fotky přejí Kordule všechno nejlepší, ale také nezapomínají zmínit, jak moc je krásná.  

Ačkoli Veronika Žilková několikrát zmínila, že Kordula si nepřeje být na sociálních sítích, její fotku nedávno sdílela i její nevlastní sestra Agáta. Kordula závodí na koních a je jejich velkým milovníkem. Veronika se nedávno pochlubila Korduliným 1. místem a Agáta zase sdílela fotografii, kde je Kordula se svým prvním poníkem. 

Krása se dědí po Žilkové

Fanoušci nezapomínají v komentářích zmiňovat, že krásu zdědila Kordula i Agáta po mamince. Zdá se, že geny mají dobré, protože i syn, Vincent, by se mohl živit modelingem. Tak uvidíme, kdo jakou kariéru zvolí. 

Nikol Štíbrová pobavila internet, kyž sdílela svého syna, jak flirtuje s neznámou ženou

svetzeny.cz

Staňte se tváří časopisu Svět ženy aneb krásná může být každá z vás!

svetzeny.cz