Přejít k hlavnímu obsahu

Staňte se tváří časopisu Svět ženy aneb krásná může být každá z vás!

Info ikona
Svět ženy

Svět ženy ve spolupráci s britskou značkou F&F připravil projekt, který v České republice nemá obdobu. Přihlaste se a staňte se součástí časopisu Svět ženy! Zažijte výběr outfitu se stylistou, profesionální focení a nakonec i celý měsíc slávy na stránkách našeho časopisu.

Zamyslete se a dovolte si snít: Máte na jeden den osobního stylistu, ten vybere spolu s vámi outfity značky F&F, ve kterých budete sexy a zároveň budou pohodlné a módní. Jako modelka nebo slavná herečka usednete do křesla před zrcadlo a vizážistka, které projde pod rukama nesčetně celebrit, vás začne líčit a česat. Říkáte si, že už se nemůžete cítit lépe? Teprve teď začne zábava! Focení s profesionílním fotografem jako znáte z filmů nebo videí svých oblíbených hvězd. Necítíte se ještě dost jako celebrita? Možná si budete připadat jako ta správná hvězda, až si budou vaše kolegyně v práci a rodina prohlížet fotky na stránkách časopisu Svět ženy.

Info ikona
Svět ženy

Chcete zažít výjimečný den s vizážistkou, stylistkou a mít super profi fotky? Přihlaste se do naší soutěže Tvář Světa ženy

TŘI VÍTĚZKY, KTERÉ VYBERE REDAKCE, NAFOTÍ MÓDNÍ STORY DO ČASOPISU SVĚT ŽENY A ZÍSKAJÍ OBLEČENÍ OD ZNAČKY F&F

Jak se přihlásit? Vyplňte formulář na webové stránce forms.burda.cz/tvar a odpovězte na otázku: "Proč byste se právě vy měla stát Tváří Světa ženy?”.

Soutěž probíhá od 14. 9. do 9. 11. 2021, na zmíněné webové stránce najdete i úplná pravidla. Focení módní story s vítězkami se uskuteční 18. 11. 2021. 

Info ikona
F&F

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.