Přejít k hlavnímu obsahu

Megan Fox nafotila kampaň nahoře bez! "Jsi tak sexy, to není možné!," volají fanoušci

Info ikona
Megan Fox

Instagram na nás chrlí každý den desítky sexy fotek nebo polonahých krásek. Fanoušky aktuálně nejvíc zajímají nové sexy fotky pro módní značku Kim Kardashian. Kdo je na fotografiích? Megan Fox společně s Kourtney Kardashian. A nejsou to ledajaké fotky, jsou neuvěřitelně sexy.

SKIMS je módní značka, kterou vlastní známá Kim Kardashian. Ta se do povědomí všech snaží dostat již mnoho let a podle čísel na sociálních sítích se jí to i neuvěřitelně daří. Kim sleduje přes 255 milionů lidí po celém světě a snad každý o ní minimálně jednou slyšel. Ať už kvůli jejímu outfitu na Met Gala, kvůli rozvodu s Kanye Westem, anebo díky její schopnosti podnikat.

Kampaň, která nenechala nikoho klidným

Pro svoji značku SKIMS nechala Kim nafotit kampaň a jako modelky si povolala dvě sexy ženy, které nenechají nikoho klidným. Řeč je o Kourtney Kardashian a Megan Fox. Tyhle dvě se nebojí ukázat svoje tělo a být pořádně odvážné. 

Jak vypadají slavné krásky bez pomoci fotografa?

svetzeny.cz

Megan Fox sdílela fotografie nahoře bez z kampaně pro SKIMS a fanoušci nemohou uvěřit vlastním očím. Ještě odvážnější fotky sdílela jedna z Kardashianek - Kourtney. K fotkám napsala: "A ti, kdo byli viděni tančit, byli považováni za šílence těmi, kteří neslyšeli hudbu."

Fanoušci jsou bez sebe

"Přestaň! Na tohle nejsem připravený," píše jeden a další se přidává: "Jste nejvíc sexy! Nevěřím, že je Kourtney přes 40 let!" Společné fotky mají několik milionů "srdíček" a napsalo se o nich snad v každé zemi. 

Veronika Žilková se pochlubila dcerou Kordulou, která dnes slaví 16. narozeniny. Krásou se vyrovnává Agátě Hanychové

svetzeny.cz

Protiklady se přitahují aneb extrémně odlišné znamení zvěrokruhu mají chemii, jakou by si přáli všichni

svetzeny.cz