Promotion
Promotion
Promotion

Megan Fox nafotila kampaň nahoře bez! "Jsi tak sexy, to není možné!," volají fanoušci

Promotion
Promotion

SKIMS je módní značka, kterou vlastní známá Kim Kardashian. Ta se do povědomí všech snaží dostat již mnoho let a podle čísel na sociálních sítích se jí to i neuvěřitelně daří. Kim sleduje přes 255 milionů lidí po celém světě a snad každý o ní minimálně jednou slyšel. Ať už kvůli jejímu outfitu na Met Gala, kvůli rozvodu s Kanye Westem, anebo díky její schopnosti podnikat.

Kampaň, která nenechala nikoho klidným

Pro svoji značku SKIMS nechala Kim nafotit kampaň a jako modelky si povolala dvě sexy ženy, které nenechají nikoho klidným. Řeč je o Kourtney Kardashian a Megan Fox. Tyhle dvě se nebojí ukázat svoje tělo a být pořádně odvážné. 

Megan Fox sdílela fotografie nahoře bez z kampaně pro SKIMS a fanoušci nemohou uvěřit vlastním očím. Ještě odvážnější fotky sdílela jedna z Kardashianek - Kourtney. K fotkám napsala: "A ti, kdo byli viděni tančit, byli považováni za šílence těmi, kteří neslyšeli hudbu."

Fanoušci jsou bez sebe

"Přestaň! Na tohle nejsem připravený," píše jeden a další se přidává: "Jste nejvíc sexy! Nevěřím, že je Kourtney přes 40 let!" Společné fotky mají několik milionů "srdíček" a napsalo se o nich snad v každé zemi. 

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion