Přejít k hlavnímu obsahu

Megan Fox je zasnoubená: Podívejte se na její reakci ve videu. Dostala výjimečný prsten, jehož význam dojímá

Info ikona
Megan Fox

Hollywoodská herečka Megan Fox je zasnoubená. Své ano řekla rapperovi, který si říká Machine Gun Kelly. Podívejte se na její reakci ve videu. Od rappera dostala výjimečný prsten s dvěma drahými kameny, jehož význam vás dojme.

Megan Fox je zasnoubená

Jedna z nejkrásnějších hollywoodských hereček a nejvíce sexy žen světa se včera zasnoubila. Řeč je o Megan Fox. Tu o ruku požádal její přítel známý pod uměleckým pseudonymem Machine Gun Kelly, vlastním jménem Colson Baker. Níže se můžete podívat na video ze zásnub. Ty se odehrály v romantickém resortu Ritz-Carlton Dorado v Portoriku. Pár si zde užíval luxusní dovolenou, nejlevnější pokoj v hotelu vyjde na 2300 dolarů za noc. O ruku byla slavná herečka požádána v hotelovém parku pod stromem. Megan Fox je žádostí očividně velmi dojatá, rukama si zakrývá obličej a zároveň je patrné, že má ohromnou radost. Známému rapperovi tedy řekla své „ano“. Stalo se tak po roce a půl chození.

Kočičí žena: Kdysi bývala neskutečně bohatá a krásná. Dnes pobírá sociální dávky a obličej má znetvořený plastikami

svetzeny.cz

K videu ze zásnub Megan Fox napsala vyjádření: „V červenci roku 2020 jsme seděli pod tímto banyánem. Požádali jsme o kouzlo. Zapomněli jsme na bolest, které společně budeme muset čelit v tak krátké a bouřlivé době. Nevědomi si práce a obětí, kterou náš vztah vyžadoval, zato opilí láskou. A karmou. Asi o rok a půl později poté, co jsme spolu prošli peklem a smáli se víc, než jsem si kdy představovala, že je to možné, jsem řekla ano...A pak jsme si navzájem pili krev.“

Pár se zasnoubil v magické datum 11.01.2022, o kterém jsme psali v jednom z našich článků. Díky kombinaci tří jedniček a tří dvojek je z hlediska numerologie maximálně vhodné pro nové začátky. Zásnuby jsou dozajista novou kapitolou ve vztahu, lepší datum si těžko mohli Megan Fox a Machine Gun Kelly vybrat.

Zásnubní prsten má výjimečný význam, který vás dojme

Zásnubní prsten je pro každou ženu dozajista cenný, pro Meghan má však ten její opravdu výjimečný význam. Navrhl jej vyhlášený klenotník Stephnen Webster. Dominantou prstenu jsou dva drahé kameny – diamant symbolizující rappera Machine Gun Kelly a smaragd pro nastávající nevěstu. Oba dva kameny mají tvar kapky a „jsou zasazeny na dvou magnetických pásech trnů, které jsou k sobě přitahovány jako dvě poloviny stejné duše, které tvoří temné srdce, které je naší láskou“, jak píše na svém Instagramu Machine Gun Kelly.

Bydlení zpěváka z kapely Maroon 5 je jako ráj na zemi. Dokonalý dům údajně prodal za neuvěřitelnou sumu, téměř půl miliardy

svetzeny.cz

Zobrazit příspěvek na Instagramu

O tvorbě prstenu promluvil i jeho tvůrce, klenotník Webster. „Chtěl něco, co by bylo naprosto originální a mající význam pro Megan i pro něj samotného. Dodal mi spoustu materiálů v téměř lyrické podobě. Použil jsem je k vytvoření dvou prstenů, které se staly jedním. Použil jsem magnety zapuštěné ve zlatě, aby přitáhly dva prsteny k sobě, které se pak budou nosit jako jeden. Možná nejromantičtější příběh, na kterém jsem kdy pracoval“ uvedl Webster.

Prsteny se dvěma kameny jsou podle odbornice na drahé kameny a šperky Olivie Landau momentálně velmi v kurzu. Troufla si i odhadnout cenu prstenu: „Její kameny vypadají, že mají velikost kolem 2 až 2,5 karátu. V závislosti na kvalitě by se podobný prsten mohl pohybovat od 50 000 do 75 000 dolarů.“

Zdroj: Page Six

Nejošklivější žena na světě: Nechala se šikanovat proto, aby uživila své děti

svetzeny.cz