Přejít k hlavnímu obsahu

Bydlení zpěváka z kapely Maroon 5 je jako ráj na zemi. Dokonalý dům údajně prodal za neuvěřitelnou sumu, téměř půl miliardy

Info ikona
Adam Levine

Zpěvák Adam Levine je idolem mnoha žen, a jestli vás nedostává do kole on, tak jeho bydlení ano. Dům, který působí jako oáza klidu a dokonalosti, kupoval společně se svou manželkou supermodelkou Behati Prinsloo. Nahlédněte do krásy, která vás vyjde na pořádný balík!

Nahlédněte do krásného domu Adama Levina. Dům koupil v roce 2021 a hned za pár měsíců poté ho prodal. Za jakou cenu? Téměř půl miliardy korun!

Adam Levine a Behati Prinsloo prodali svůj majetek v Montecitu za 28,7 milionu dolarů.

Dům si nechali pouze tři měsíce

Adam Levine a jeho supermodelka Behati Prinsloo koupili ohromující panství Montecito za 22,7 milionů dolarů již v březnu 2021. Podle zpráv pár dům prodal. Ve skutečnosti jej prodali již v červnu 2021. Majiteli byli v záznamech tedy celkem tři měsíce.

Luxus, který jen tak neuvidíte

Téměř 100 let stará nemovitost zabírá 5,2 velkolepých akrů. Hlavní dům má 12 000 čtverečních stop a má 9 ložnic. Je zde putting green, kino, tenisový kurt s vyhlídkovým pavilonem a umělý rybník.

Luxusní bydlení Arnolda Schwarzeneggera vám vyrazí dech. Na zahradě má osla, v kuchyni dělá rozštěp na lince

svetzeny.cz

Vybavení domu je neuvěřitelné

Mezi špičkové vybavení nemovitosti patří domácí kino, vinný sklípek, tenisový pavilon, terasa u bazénu a putting green. Interiér hlavního domu nabízí velké pokoje s vysokými stropy, odhalenými trámy a klenutými okny, přičemž dveře z mnoha pokojů vedou na terasu, patio, lodžii nebo zahradu.