Přejít k hlavnímu obsahu

Bydlení zpěváka z kapely Maroon 5 je jako ráj na zemi. Dokonalý dům údajně prodal za neuvěřitelnou sumu, téměř půl miliardy

Zpěvák Adam Levine je idolem mnoha žen, a jestli vás nedostává do kole on, tak jeho bydlení ano. Dům, který působí jako oáza klidu a dokonalosti, kupoval společně se svou manželkou supermodelkou Behati Prinsloo. Nahlédněte do krásy, která vás vyjde na pořádný balík!

Nahlédněte do krásného domu Adama Levina. Dům koupil v roce 2021 a hned za pár měsíců poté ho prodal. Za jakou cenu? Téměř půl miliardy korun!

Adam Levine a Behati Prinsloo prodali svůj majetek v Montecitu za 28,7 milionu dolarů.

Dům si nechali pouze tři měsíce

Adam Levine a jeho supermodelka Behati Prinsloo koupili ohromující panství Montecito za 22,7 milionů dolarů již v březnu 2021. Podle zpráv pár dům prodal. Ve skutečnosti jej prodali již v červnu 2021. Majiteli byli v záznamech tedy celkem tři měsíce.

Luxus, který jen tak neuvidíte

Téměř 100 let stará nemovitost zabírá 5,2 velkolepých akrů. Hlavní dům má 12 000 čtverečních stop a má 9 ložnic. Je zde putting green, kino, tenisový kurt s vyhlídkovým pavilonem a umělý rybník.

Mohlo by se vám líbit

Luxusní bydlení Arnolda Schwarzeneggera vám vyrazí dech. Na zahradě má osla, v kuchyni dělá rozštěp na lince

Domov Arnolda Schwarzeneggera je jeho hrad! Terminátor má oblibu v kamenných sochách, na zahradě má naopak rád živo. Podívejte se sami, jak bydlí herec, kterého znají po celém světě.
svetzeny.cz

Vybavení domu je neuvěřitelné

Mezi špičkové vybavení nemovitosti patří domácí kino, vinný sklípek, tenisový pavilon, terasa u bazénu a putting green. Interiér hlavního domu nabízí velké pokoje s vysokými stropy, odhalenými trámy a klenutými okny, přičemž dveře z mnoha pokojů vedou na terasu, patio, lodžii nebo zahradu.
 

Bydlení Adama Levina