Promotion
Promotion
Promotion

Britney Spears je zasnoubená! Prsten jí zdobí obrovský diamant, kterého se nemůže nabažit

Promotion
Promotion

Britney Spears a Sam Asghari jsou připraveni říct si "ano"! Dvojice oznámila zasnoubení na Instagramu v neděli - po více než 4 letech randění. Zpěvačka a fitness trenér se poprvé setkali při natáčení sexy videoklipu "Slumber Party" v roce 2016. 

Spears a Asghari sdíleli svoji radostnou novinku na svých Instagramech a manažer Asgharih, Brandon Cohen, později v dodatečném prohlášení pro časopis People prohlásil, že je "hrdý na to, že společně oslavují a potvrzují zásnoubení".

Prsten na míru

Dvojice svůj dlouhodobý vztah oficiálně potvrdila a jsou hluboce dojati podporou, obětavostí a láskou, která jim byla vyjádřena,“ řekl Cohen s tím, že nový prsten Spears navrhl klenotník NYC Roman Malayev. „Nemohl být šťastnější, že se zapojil a vytvořil tento jedinečný prsten,“ dodal Cohen.

Rok plný vzestupů a pádů

Zpěvačka má za sebou rok jak na horské dráze. Stále pokračuje v boji o navrácení svéprávnosti. Jejím opatrovníkem byl 13 let její otec Jamie, který se opatrovnictví vzdal, což byl jeden z důležitých cílů, které zpěvačka měla. Nyní se řeší, zda nabyde svéprávnosti nebo bude mít nového opatrovníka. V srpnu Spears poděkovala a pochválila svého nyní již snoubence, že jí pomohl překonat "nejtěžší roky" jejího života. 

Bude miminko?

V březnovém rozhovoru pro Forbes herec íránského původu otevřeně hovořil o začátku svého vztahu se Spears a přiznal, že je připraven udělat další krok ve své kariéře i vztahu.

„Mými životními prioritami je zůstat pokorný a pochopit, odkud jsem přišel a kam jdu,“ řekl tehdy Forbesu„Chci svou kariéru posunout na další úroveň, pokud jde o herectví. Chci také posunout svůj vztah na další úroveň. Nevadilo by mi stát se otcem. Chci být mladý táta.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion