Přejít k hlavnímu obsahu

Britney Spears je zasnoubená! Prsten jí zdobí obrovský diamant, kterého se nemůže nabažit

Info ikona
Britney Spears

Britney Spears a Sam Asghari jsou zasnoubení! Pár, který oznámil zasnoubení v neděli, se poprvé setkal v roce 2016 při natáčení videoklipu Britney s názvem "Slumber Party". Jak vypadá prsten? Podívejte se sami!

Britney Spears a Sam Asghari jsou připraveni říct si "ano"! Dvojice oznámila zasnoubení na Instagramu v neděli - po více než 4 letech randění. Zpěvačka a fitness trenér se poprvé setkali při natáčení sexy videoklipu "Slumber Party" v roce 2016. 

Spears a Asghari sdíleli svoji radostnou novinku na svých Instagramech a manažer Asgharih, Brandon Cohen, později v dodatečném prohlášení pro časopis People prohlásil, že je "hrdý na to, že společně oslavují a potvrzují zásnoubení".

Britney Spears ukázala koupelnu, kde natočila vtipné video

svetzeny.cz

Prsten na míru

Dvojice svůj dlouhodobý vztah oficiálně potvrdila a jsou hluboce dojati podporou, obětavostí a láskou, která jim byla vyjádřena,“ řekl Cohen s tím, že nový prsten Spears navrhl klenotník NYC Roman Malayev. „Nemohl být šťastnější, že se zapojil a vytvořil tento jedinečný prsten,“ dodal Cohen.

Rok plný vzestupů a pádů

Zpěvačka má za sebou rok jak na horské dráze. Stále pokračuje v boji o navrácení svéprávnosti. Jejím opatrovníkem byl 13 let její otec Jamie, který se opatrovnictví vzdal, což byl jeden z důležitých cílů, které zpěvačka měla. Nyní se řeší, zda nabyde svéprávnosti nebo bude mít nového opatrovníka. V srpnu Spears poděkovala a pochválila svého nyní již snoubence, že jí pomohl překonat "nejtěžší roky" jejího života. 

Bude miminko?

V březnovém rozhovoru pro Forbes herec íránského původu otevřeně hovořil o začátku svého vztahu se Spears a přiznal, že je připraven udělat další krok ve své kariéře i vztahu.

„Mými životními prioritami je zůstat pokorný a pochopit, odkud jsem přišel a kam jdu,“ řekl tehdy Forbesu„Chci svou kariéru posunout na další úroveň, pokud jde o herectví. Chci také posunout svůj vztah na další úroveň. Nevadilo by mi stát se otcem. Chci být mladý táta.

Herečka Lucie Benešová po ránu a bez make-upu. Fanoušci píší: "Jsi krásná!"

svetzeny.cz

Britney Spears nahoře bez! Zpěvačka sdílí fotky, které vyvolávají obavy u fanoušků

svetzeny.cz