Přejít k hlavnímu obsahu

Britney Spears nahoře bez! Zpěvačka sdílí fotky, které vyvolávají obavy u fanoušků

Britney Spears je světová ikona a netřeba ji představovat. Ovšem její životní příběh není procházka růžovou zahradou, spíše psychickým vývojem. Spears čelila v 90. letech obrovského tlaku a to se podepsalo na jejím zdraví, především psychickém.

Popová hvězda během týdne několikrát sdílela stejný obrázek na Instagramu

Fanoušci jsou zmateni, zda se nejedná o nějaké "tajné" zprávy nebo určitý postoj, který se snaží rozšifrovat. Jedni píšou, že to dělá Britney schválně jako rebélii proto svému otci, který spravuje její majetek a rozhoduje ve všem, co se v jejím životě děje. 

Události posledních dní

Soudce vrchního soudu v Los Angeles zamítl žádost právního týmu Britney Spearsové o odvolání jejího otce Jamieho z jeho role opatrovníka jejího majetku za 60 milionů dolarů. Ale navzdory neúspěchu stále existuje naděje, a také nespočet fanoušků, kteří byli dojati jejím nedávným svědectvím, ve kterém označila opatrovnictví, pod kterým žije téměř 13 let, za „urážlivé“, tvrdila, že byla nucena vzít lithium proti své vůli a odhalila, že jí nebylo dovoleno odstranit nitroděložní tělísko, aby se pokusila mít další dítě.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Fanoušci míní

Aby Spears zveřejnila tak sexy záběry na platformu, která, jak se zdá, funguje jako její osobní deníček, musela se pr to rozhodnout sama. Zní to jako aktivní, svévolné rozhodnutí ze strany hvězdy přijmout a ukázat svou sexualitu podle svých vlastních podmínek. Jistě, téměř nahou Britney Spears vidíme v časopisech, na paparazzi záběrech a v hudebních videích už roky, ale tato vystoupení vnímá Britney jako sexuální objekt - možná neochotně - jelikož byla nucena a ovládána, aby pózovala, byla "prodávána" lidem, kteří vládli její kariéře a image, nebo paparazzi, kteří ji chtěli využít. Naproti tomu Britneyiny poslední záběry naopak ukazují hvězdu jako člověka a aktivně se rozhodujícího umělce, jak a kdy sdílet svou sexualitu se světem.

Možná je to další malý krůček k tomu, aby byla britney opravdu svobodná. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

TOP 10 nejkrásnějších mužů na světě

Říká se, že muži jsou z Marsu a pokud i tihle krasavci, tak je Mars opravdu krásná planeta. Podívejte se na 10 nejkrásnějších mužů, kteří okouzlili milion žen po celém světě.
svetzeny.cz