Přejít k hlavnímu obsahu

TOP 10 nejkrásnějších mužů na světě. Souhlasíte s číslem jedna?

Info ikona
Bradley Cooper

Říká se, že muži jsou z Marsu a pokud i tihle krasavci, tak je Mars opravdu krásná planeta. Podívejte se na 10 nejkrásnějších mužů, kteří okouzlili milion žen po celém světě.

10. Chris Evans

Herce sleduje na sociálních sítích 11,7 milionu fanoušků. Znát ho budete rozhodně jako Kapitána Ameriku ve filmové sérii Marvel Cinematic Universe. Chris Evans letos oslavil své 40. narozeniny, ovšem fešák je to rok od roku větší!

 

9. Bradley Cooper

46 letý herec a lamač dívčích i dámských srdcí! Bradley proslul mnoha filmovými rolemi, kterými dobyl svět, zájem ovšem také vzbuzuje jeho milostný život. V roce 2020 potvrdil vztah s herečkou Renné Zellweger, poté byl s modelkou Irinou Shayk, se kterou má dceru. Pár potvrdil rozchod v roce 2020. 

8. Henry Cavill

Narodil se na Normanských ostrovech jako čtvrtý z pěti chlapců. Hraní se věnuje celý život, avšak o soukromém životě toho příliš nesdílí. Herec letos oslavil 38 let a zdá, že je single!

7. David Beckham

Bývalý fotbalista a seznam nejvíc sexy mužů? To je pro Davida Beckhama už tradice. Každý rok se totiž v mnoha takových anketách umístí a nic na tom nemění ani fakt, že letos oslavil 46. narozeniny.

6. Idris Elba

Herci je 48 let a vypadá rok od roku lépe. Ucházel se i o roli Jamese Bonda, ovšem nakonec neúspěšně. Fanoušci a především fanynky ho ale nemilují o nic méně.

5. Keanu Reeves

Keanu Reeves pravděpodobně objevil elixír mládí. Jak jinak si vysvětlit, že herec letos oslaví 57. narozeniny?!

4. Hrithik Roshan

Hrithik Roshan je indický herec a tanečník, který se narodil v indické slavné filmové rodině. Hrithik je médii označován za Řeckého boha a Krále Bolywoodu. Letos oslavil 47. narozeniny.

3. Tom Cruise

I herec Tom Cruise je stálicí v seznamu nejvíc sexy mužů. Herec oslaví 3. července 59 roků, ale na kráse mu to nijak neubírá. 

2. Brad Pitt

William Bradley alias „Brad“ Pitt je americký filmový herec, kterého nemusíme představovat. Brad je momentálně single a nutno podotknout, že věk 57 let by mu nikdo nehádal.

1. Robert Pattison

Trošku překvapivé první místo, nemyslíte? Vítězem žebříčku se stal 35 letý herec, kterého znáte ze Stmívání nebo z Harryho Pottera.