Přejít k hlavnímu obsahu

Britney Spears ukázala svoji koupelnu ve vtipném videu, které natočila s přítelem

Info ikona
Britney Spears

Britney hýbe světem, i když ne vždy pozitivně. Tentokrát popřála svému příteli k narozeninám vskutku osobitým způsobem. Natočili společně video ve sprše, které pobavilo fanoušky.

Britney a Sam Asghari jsou spolu od roku 2016, kdy se potkali při natáčení videoklipu "Slumber Party". 

Kdo je Sam Asghari?

Asghari provozuje Asghari Fitness, která nabízí členům speciálně přizpůsobené tréninkové programy a stravovací plány. Pravidelně také plní svůj Instagramový účet fotografiemi, které potěší ne jedno dámské oko. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Asghari se narodil v Teheránu v Íránu jako nejmladší ze čtyř dětí. Nakonec se přestěhoval do Ameriky a zapustil kořeny v Los Angeles se svým otcem, když mu bylo 12 let. "Musel jsem opustit své přátele a rodinu, se kterými jsem si byl velmi blízký. Věděl jsem, že se vzdaluji a už se nikdy nevrátím," vysvětlil při rozhovoru pro časopis People. 

Na střední škole hrál ve fotbalovém týmu, studoval policejní akademii a jeho sestra ho podpořila, aby vyzkoušel modeling a vzala ho na jeho první casting. Ve 21 letech účinkoval například v reklamě na Super Bowl nebo hrál ve videoklipu Fift Harmony. 

První setkání s Britney

Když získal roli v hudebním videoklipu Britney Spears vzpomíná, jak se s ní poprvé setkal. "Řekla: "Ahoj, já jsem Britney," a já jsem řekl:" Omlouvám se. Jak že se jmenuješ?". "Snažil jsem se být zábavný, ale myslím, že to nikdo neocenil," popisuje. Později si vyměnili telefonní čísla, šli spolu na sushi a od té doby tvoří pár.

"Vždy jsem pro svou lepší polovičku nechtěl nic jiného než jen to nejlepší a budu ji neustále podporovat v tom, aby šla za svými sny a vytvářela si budoucnost, kterou chce a zaslouží si ji," uvedl Asghari, když prolomil mlčení a vyjádřil se ke vztahu s Britney.

Originální přání Britney

Když slavil Asghari narozeniny, popřála mu Britney vtipným videem, které sdílela na svém Instagramu. Fanoušci šíleli a řada celebrit ji vysekla poklonu, jak je pobavila. Podívejte se na video:

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Britney Spears děsí internet. Podívejte se na video, které vzbudilo pochybnosti

svetzeny.cz

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu jsou skuteční bojovníci. Patříte sem i vy?

svetzeny.cz