Přejít k hlavnímu obsahu

Britney Spears děsí internet. Podívejte se na video, které vzbudilo pochybnosti

Info ikona
Britney Spears

Britney Spears je ikona. Fanoušci ji sledují od jejího mládí a enormní zájem o její osobu ji doslova připravil o zdraví. Nevyhnula se desítkám skandálům a nyní přesvědčuje své fanoušky, že je zdravá a psychicky stabilní. Podívejte se sami.

Britney Spears už je několik let zbavena práv a její rozhodnutí včetně spravování jejího majetku má na starosti její otec Jamie Spears. V posledních dvou letech se zpěvačka snaží, aby byl její otec vyškrtnut jako „ochránce“ jejího majetku a osoby. I když Britney nepřiznává veřejně nic o svém duševním zdraví, její bývalý asistent a další spolupracovníci promluvili o úpadku jejího duševního zdraví.

Fanoušci spekulují, zda-li své příspěvky na Instagramu píše ona nebo ne. Dohady posílily ve chvíli, kdy Spears přidala komentář k fotce a v něm napsala: „Pamatujte, bez ohledu na to, co si myslíte, že víte o životě člověka, není to nic ve srovánní se skutečným člověkem, který žije za objektivem.“

Taneční videa, která sdílí dodávají na pochybnostech o jejím zdraví. Fanoušci rovněž předpokládají, že její zprávy na sociálních sítích jsou tajné vzkazy, kterými prosí o pomoc.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jisté je, že dohady kolem její osoby nikdy neskončí, dokud sama nepromluví a nerozhodne se vyvrátit nebo potvrdit veškeré informace.

Osvoboďte Britney

V loňském roce vnizkl dokument s názvem "Osvoboďte Britney" a šokoval doslova celý svět. Britney se na dokumentu nepodílela, nicméně film mapuje ikonu světové pop music od jejích dětských let a zobrazuje zásadní milníky v jejím životě. Po odvysílání Britney zveřejnila prohlášení, ve kterém uvedla, že chce být především normálním člověkem. 

Ačkoli vydělává miliony a je jednou z nejslavnějších žen světa, stále nerozhoduje téměř o ničem ve svém životě. A tak fanoušci stále dokola volají: "Osvoboďte Britney". 

Seznamte se s pejsky Jennifer Aniston, Matthewa Perryho a spol

Seriál Přátelé je hit od 90. let. Kromě krásného přátelství je spojuje ještě jedna věc - láska k psům. Courteney Cox, Jennifer Aniston a Matthew Perry plní své sociální sítě fotkami svým čtyřnohých miláčků.
svetzeny.cz

Hvězda seriálu Přátelé, Courteney Cox, se ukázala nenalíčená. Líbí se vám?

Seriál Přátele je oblíbený po celém světě a jeho obliba i po letech stále stoupá. Hvězdy tohoto seriálu mají miliony fanoušků po celém světě a jejich osudové role jim nikdo neodpáře. Poznali byste Monicu Gellerovou, kdyby šla na ulici proti vám?
svetzeny.cz