Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu jsou skuteční bojovníci. Patříte sem i vy?

Info ikona
Bojovníci

Vzdát se? S těmito znameními zvěrokruhu to neexistuje. Zvládají každou výzvu, protože podle hvězd jsou to skuteční bojovníci a jen tak je něco neskolí. Patříte sem i vy?

Existují lidé, kteří se bojí výzev a rychle se vzdávají, když se pro ně stane situace příliš obtížná. Tato znamení horoskopu se silnou vůlí jsou ovšem pravým opakem. Podle horoskopu, ať už čelí jakémukoli úkolu, bez ohledu na to, jak je obtížný nebo náročný. Nebojí se ani konkurence. Dokáží se „kousnout“, když jde do tuhého a bojují za to, co chtějí. Jste jedním z nich?

Beran

Beran, to je ten, který se narodil přímo s bojovými geny a opravdu ukázal sám sebe, jen když čelil výzvě. Nebojí se čelit novým výzvám – naopak rádi zkoušejí svoji sílu a jdou na hranici svých možností. Proto patří mezi zvláště vášnivá znamení zvěrokruhu, kteří bojují za všechno, co chtějí. Vzdát se? Žádná možnost.

Štír

Když Štíři něco chtějí, udělají všechno pro to, aby toho dosáhli. Jsou zvláště vytrvalí a odolní. Vynaloží neuvěřitelné úsilí, aby se přiblížili svému cíli. Vzhledem k tomu, že tomuto vodnímu živlu vládne bitevní Mars, je bojovník v jeho krvi. Pokud Štír není o něčem přesvědčen stoprocentně, pak neztrácí sílu a jde dál.

Rak

Mezi znameními zvěrokruhu je Rak skutečný bojovník, kterého okolí vnímá spíše jako dobromyslného a emotivního. I když se na první pohled zdají citliví, Raci se mohou nemilosrdně uzavřít do sebe, když je něco opravdu rozruší. Pokud je váš protivník Rak, měli byste být připraveni na tvrdý souboj, protože bojují až do hořkého konce. Radíme vám – s Rakem je lepší se nedostávat do žádných sporů.

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu jsou rození chamtivci

svetzeny.cz

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu se neumějí rozdělit

svetzeny.cz