Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu se neumějí rozdělit

Info ikona
Lakomý člověk

Jak je dobře známo, štěstí se zdvojnásobuje, když je sdílené. Bohužel, tato znamení zvěrokruhu se obecně nedokáží rozdělit, a už vůbec ne sdílet. Patří sem i vaše znamení?

Už jako malé dítě se učíte, že sdílení je důležité. A nemáme na mysli sdílení příspěvků na sociálních sítích. Dělit se o hračky a sladkosti až po sdílení radosti. Je to jednoduše příjemný pocit něco dát a získat za to pocit vděčnosti. Následující znamení zvěrokruhu však tuto vlastnost jednoduše nemají v krvi. Patříte sem i vy?

Rak

Toto emocionální sdílení zvěrokruhu vůbec nemají smysl pro sdílení, zvláště pokud jde o jídlo. Málokdy uvidíte Raka, který nechává jídlo bez dozoru, protože se bojí, že mu někdo něco sní. Raději do sebe nacpe i poslední sousto, i když je plný, než se rozdělit a dát něco někomu jinému. Pokud chcete ochutnat něco z talíře Raka – není to dobrý nápad!

Beran

U Berana je sdílení jednou z věcí, které jim do vínku dány nebyly. Rádi si něco půjčují od ostatních a vždy přijímají velkorysou pomoc, ale když je řada na nich, aby něco půjčili nebo dokonce dali, vidí červenou barvu. Díky své povaze začnou cítit nutkavou potřebu onu věc ihned potřebovat.

Býk

Býci jsou opatrní se svými penězi a než něco koupí nebo investují, dobře si to rozmyslí. Milují vlastnit luxusní, drahé věci a staví je nad citové vazby. Proto toto znamení zvěrokruhu těžko sdílí, zvláště pokud jde o peníze. Býk nemá rád, když na něj přijde řada ve společnosti při placení účtu v restauraci nebo v kině, velkorysé dýško od něj nečekejte. Pokud budete od ženy Býka chtít půjčit nějaké krásné luxusní oblečení, připravte se na odmítnutí.

Horoskop: Znamení zvěrokruhu, které se v roce 2021 znovu spojí se svým ex

svetzeny.cz

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu o sobě nepochybují ani v nejmenším

svetzeny.cz