Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Znamení zvěrokruhu, které se v roce 2021 znovu spojí se svým ex

Info ikona
horoskop

Někdy uděláme rozhodnutí, které se nám zdá dobré a jsme na sebe pyšní. Po čase ale můžeme litovat a ptáme se sami sebe, co dál. Hvězdy předpovídají, že toto znamení zvěrokruhu se letos vrátí ke svému bývalému. Týká se to i vás?

Rozchod není nikdy snadný a bolest, kterou cítíme je zpočátku nesnesitelná a nevyhnutelná. Někteří lidé si ale po chvíli uvědomí, že bývalý partner byl něco, co postrádají a nechtějí bez něj žít. Pokud tento pocit přetrvává na obou stranách, lze zkusit dát lásce druhou šanci. U jednoho znamení horoskopu se předpokládá, že se v roce 2021 vrátí ke své bývalé lásce. A pokud jste stále rozhodnutí být single, tady je pár rad, jak se s rozchodem vypořádat snáz.

JAK MOHU BÝT PO ROZCHODU ŠŤASTNÁ?

Přestaňte…

...se koupat v soucitu

Ano, všechno šlo jinak. Ano, některé hádky byly zbytečné a ano, nemusela jste se urazit kvůli neuklizeným ponožkám. Pokud nemáte stroj času, nemá smysl se k těmto věcem vracet. Přestaňte cítit lítost a stěžovat si na to, jak nespravedlivý život je. Místo toho buďte vděční za věci, které fungují a začněte připravovat budoucí plány. Naplánujte výlet, dovolenou nebo jen rodinnou večeři.

...se vzdávat vaší zodpovědnosti

Pokaždé, když řeknete: „Za co? Co jsem komu udělala?“, snažíte se vzdát zodpovědnosti za svoje pocity a svoji životní situaci. Je dobré si uvědomit, že všechno v našem životě si řídíme my samy a také ovlivňujeme, co se nás dotkne. Místo toho zkuste mluvit více se zaměřením na sebe. Uvědomte si, co vám konkrétně vadí a pracujte s tím. 

...se vyhýbat změně

Bez ohledu na to, jak se díváte na váš rozchod, a jak ho vnímáte, znamená odloučení jednu věc – ZMĚNU! Nevyhnete se jí a je lepší tento fakt přijmout. 

...se soustředit na věci, které nemůžete ovládat

Bez ohledu na to, jak škodlivé to, co váš expřítel dělá nebo nedělá, čím více času trávíte doufáním, že se změní, tím hůř se budete cítit. Využijte tuto energii ke zlepšení vlastního života a své situace, protože vy a vaše realita kolem je to jediné, co můžete doopravdy ovládat. 

...se bát být sama

Být sám po rozchodu je bolestivé. Překonat počáteční osamění je pravděpodobně jedna z nejobtížnějších výzev. Zkuste na to nahlížet pozitivně: jste nezávislí svobodní a nemusíte dělat žádné kompromisy. 

...si myslet, že vám někdo něco dluží

Bez ohledu na to, jak moc trpíte, nebo nechápete, proč si váš bývalý přítel vybral někoho jiného – nedluží vám vůbec nic. Čím více dříve tuto „dlužnou“ myšlenku odmítnete, tím lépe se budete cítit. 

...očekávat rychlá řešení

Být šťastným člověkem po rozchodu není hned. Jedná se o dlouhý proces a neuniknete ani splínům nebo slzám. Neexistuje žádný magický vzorec ani zaklínadlo, aby se toto období stalo snesitelnějším. Dejte čas sobě a naslouchejte si. Čas rány zahojí a jednou, v určité chvíli, ucítíte, že je bolest pryč.

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu o sobě nepochybují ani v nejmenším

svetzeny.cz

Znamení, které se vrátí se svému ex, je LEV

Extrovertní Lev musel posledních pár měsíců hodně bojovat, protože vaše tělo i duše zažívalo po rozpadu vztahu opravdu smutek. Ovšem naděje umírá poslední! Na jaře roku 2021 vám hvězdy předpovídají návrat ke své lásce. Znovu se ozvete své bývalé polovičce a vyznáte mu lásku, která vás znovu spojí. Hvězdy potvrzují, že vztah tentokrát může fungovat a že se oba poučili ze svých chyb.

 

Tato čtyři znamení zvěrokruhu mají umělecký talent. Týká se to i vás?

svetzeny.cz

10 životních pravd a hodnot, které změní váš osud

svetzeny.cz