Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu jsou rození chamtivci

Info ikona
bohatá žena

Vlastníte toho hodně, ale vždy si myslíte, že by toho mohlo být víc. Zdá se, že tato znamení zvěrokruhu nikdy nemají dost. Patříte sem i vy?

Tato znamení zvěrokruhu jsou chamtivá a vždy chtějí víc

Jejich talíř je vždy naplněný až po okraj, skříň přetéká a pokud jde o dárky nejsou nikdy nespokojeni s tím, co mají. Chamtivost může být nekonečných rozměrů, ovšem ne přesně k potěšení ostatních. Zahrnuje nenasytnou touhu po hmotných statcích, ale také po sociálním postavení. Chamtiví lidé vidí nebezpečí, že nebudou mít dostatek, a jsou proto velmi upřeni na své cíle. Tato čtyři znamení zvěrokruhu tvoří vrchol chamtivost mezi všemi znameními zvěrokruhu.

Kozoroh

Kozoroh je pravděpodobně nejchamtivnější znamení zvěrokruhu ze všech. Touží po společenském postavení a uznání, stejně jako po nejnovějším oblečení nebo technických zařízeních. Kozorozi do sebe rádi investují a vždy hledají ty nejlepší nabídky. Jsou to velmi náročná stvoření. Buďte tedy připraveni, že Kozoroh bude vždy kritický vůči vašim darům. Nevyhnete se tajné kontrole ceny vašeho dárku, aby věděli, kolik jste do nich investovali.

Panna

Nalákat Pannu na hmotné věci je docela snadné, protože miluje luxusní věci. Ráda věnuje věci sobě – něco pořídit a dát ostatním je pro ni velmi obtížné. Také si nemyslete, že můžete tomuto znamení něco dlužit. Panna vám vždy připomene, abyste svůj dluh splatili.

Rak

Toto znamení zvěrokruhu je prostě vždy vybaveno snad všemi vlastnostmi. Pro Raka je bezpodmínečně důležité mít vždy nejnovější a nejlepší modely všech předmětů každodenní potřeby. Pohodlí je pro ně v jejich domě velmi důležité a Rak jednoduše nikdy nebude mít dost. Pokud jde o rozdávání dárků, snaží se to omezit na minimum, neradi se vzdávají svých peněz ve prospěch ostatních.

Býk

Býk rád utrácí sám za sebe. Přečerpaná kreditní karta je u nich prakticky trvalý stav. Rád si užívá přímo nákupní zájezdy a nechce o nic přijít. Srovnávat sebe s ostatními je pro ně denní rutinou. Co na Býcích milujeme? I přesto, že svoje majetky milují a mají je vysoko v žebříčku svých hodnot, nemají problém pomoci nejbližším ve finančních potížích.