Přejít k hlavnímu obsahu

Největší vlasové proměny celebrit: Megan Fox se obarvila na šedivo, Hilary Duff na modro. Nevypadaly předtím lépe?

Info ikona
Megan Fox

Většina celebrit má svůj charakteristický vzhled, který jen málokdy mění. Mnohdy jsou vlasy něco jako jejich „značka“. Tyto celebrity se však odhodlaly k razantní proměně. Jak se vám líbí Megan Fox s šedou barvou vlasů či Hilary Duff s modrými vlasy? Nevypadaly předtím lépe?

Megan Fox se obarvila na šedivo

Megan Fox v pátek sdílela fotografii, kde ukázala svou vlasovou proměnu. Všichni ji máme zafixovanou jako tmavovlasou femme fatale, ale tentokrát se rozhodla vyzkoušet extravagantní šedou barvu. „Takto vypadá ďáblova dcera,“ komentovala svůj nový vzhled na Instagramu samotná Megan Fox. Fanouškům se proměna však až na výjimky moc nelíbí. „Jsem za tmavou barvu vlasů,“ napsala jedna fanynka. Další zdůraznila, že známé herečce mnohem více slušela tmavá barva vlasů. Další z fanynek to dokonce nazvala „smutným dnem pro brunetky“. Někteří opatrně naráželi i nato, že tato nová barva vlasů dělá Megan Fox starší, jedna fanynka napsala: „Maminko, jsi to ty?“ Řada komentářů Megan Fox obviňuje z kopírování slavné hvězdy Kim Kardashian. Ta s totiž také ráda barví na ledově šedou. Megan Fox označila příspěvek hashtagem #JohnnyandClyde2022, což je nový film, ve kterém Megan Fox bude hrát. Film má přinést nový pohled na slavný vraždící pár Bonnie a Clyde. Megan Fox si v něm zahraje šéfku kasina.

Z malé dívky chlapcem nebo růžové vlasy v 9 letech: Pink, Jessica Simpson a další celebrity, které podporují své děti ve změnách

svetzeny.cz

Hilary Duff šla na modro hned dvakrát

Hilary Duff si všichni pamatujeme jako křehkou blondýnku z romantických komedií. V momentě, kdy se uzavřely během koronavirové pandemie salóny, rozhodla se experimentovat sama doma. Vyzkoušela si radikální vlasovou proměnu, kdy si vlasy sama obarvila na modro. Fanoušci si nejdříve mysleli, že jde o vtip a herečka má jen paruku. Ale kadeřnice herečky všechny vyvedla z omylu, když herečce gratulovala k tomu, že se ke změně odhodlala. Nebylo to naposledy, kdy se Hilary Duff obarvila na tyrkysově modrou, těsně před porodem do toho šla znovu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Gwen Stefani vyzkoušela krátkou rovnou ofinu

Gwen Stefani během let s vlasy hodně experimentovala, krátkou ofinu měla už kdysi v roce 2009 na obalu alba The Sweet Escape. Opět se k ní vrátila v září roku 2021.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Neobvyklá podívaná! Tyto slavné nevěsty se zřekly tradičních bílých šatů a zazářily v něčem mimořádném

svetzeny.cz

Gigi Hadid vypadá v červené barvě úplně jinak

Topmodelku Gigi Hadid si lidé pamatují jako přirozenou krásku s popelavě blond vlasy. Velkou změnu udělala před třemi měsíci, kdy si vlasy obarvila na měděnou, je z ní úplně jiný člověk. Načas se sice vrátila ke své přírodní barvě, ale posléze si opět vlasy obarvila do měděného tónu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Kate Hudson šla dohola

Kate Hudson si v roce 2017 ostříhala své krásné dlouhé blonďaté lokny. Bylo to nutné kvůli roli ve filmu, na kterém pracovala společně se zpěvačkou Siou. Ačkoliv by se mohlo zdát, že dorůstání vlasů bude peklo, Kate Hudson dokázala, že z každé délky vlasů umí vytěžit skutečně maximum, a inspirovala tak řadu žen, které o zkrácené délky vlasů přemýšlí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Kosmetické triky nádherných hvězd Zlatého věku Hollywoodu jako jsou Marilyn Monroe, Ginger Rogers a další, které můžete hravě vyzkoušet

svetzeny.cz