Přejít k hlavnímu obsahu

Z malé dívky chlapcem nebo růžové vlasy v 9 letech: Pink, Jessica Simpson a další celebrity, které podporují své děti ve změnách

Info ikona
Shiloh Jolie-Pitt

Doba se mění a s ní i způsob, jakým lidé vychovávají své děti. V dnešní době rodiče vidí věci z jiné perspektivy a jsou mnohem otevřenější a benevolentnější, pokud jde o vzhled, styl nebo i o pocity vlastní identity u dětí. Celebrity samozřejmě nejsou výjimkou, podívejte se na ty, které své děti ve změnách podporují.

Pink a její desetiletá dcera Willow

Populární zpěvačka Pink vždy jasně dávala najevo, že své děti podporuje v jejich rozhodnutí i volbě jejich vzhledu. Willow, která je její nejstarší dcerou, si chtěla vyzkoušet pár experimentů se svými vlasy, jako třeba vlasy podholit nebo je obarvit na nezvyklou barvu. Zpěvačka její rozhodnutí podpořila a výsledek navíc zveřejnila na svém Instagramu, aby podpořila Jessicu Simpson, která sklidila kritiku za to, že nechala své sedmileté dceři obarvit vlasy.

Kam zmizel Brendan Fraser, hollywoodský herec, který měl těžký život, a jak vypadá někdejší krasavec z Mumie dnes

svetzeny.cz

Jessica Simpson a její devítiletá dcera Maxwell Drew

Když bylo Maxwell, která je nejstarší z dětí Jessicy, sedm let, zpěvačka a herečka jí dovolila obarvit si konečky vlasů na růžovo. Poté od některých sklidila vlnu kritiky za to, že toho prý jako matka toleruje až příliš, někteří ji však v jejím rozhodnutí podporovali. Jessica se ke kritice nevyjádřila, ale ke zveřejněné fotce své dcery napsala, že byla inspirována jednou postavou z filmu Následníci od společnosti Disney.

Brad Pitt, Angelina Jolie a jejich patnáctiletý syn John (dříve dcera Shiloh)

Shiloh byla první biologickou dcerou tehdejšího manželského páru Brada Pitta a Angeliny Jolie. Už v raném věku se ale u Shiloh projevovaly chlapecké sklony, kdy ráda nosila chlapecké oblečení a rodiče požádala, aby ji oslovovali „John“. Brad a Angelina neváhali a své dítě v jeho rozhodnutí stát se chlapcem plně podpořili.

Nejlepší přání k narozeninám? Vítězi jsou jednoznačně syn a manžel Nikol Leitgeb

svetzeny.cz

Alicia Silverston a její desetiletý syn Bear Blu

Syn Bear herečky Alicie Silverston má záviděníhodné dlouhé vlasy. Už od mala si chlapec své vlasy hýčkal a jeho matka s ním lásku k jeho hřívě sdílela. Ve svém příspěvku na Instagramu Alicia uvedla, že její syn své vlasy miluje a rozhodl se je mít dlouhé. Dále uvedla, že její syn je nádherný, jeho i s dlouhými vlasy oba rodiče milují a nikdy by mu nevnucovali sociální představy o tom, jak by měly vypadat vlasy chlapce nebo dívky.

Milla Jovovich a její třináctiletá dcera Ever

Ever Anderson je dcerou populární herečky Milly Jovovich. Mladá slečna, která již teď kráčí v matčiných hereckých a modelingových šlépějích, si začala barvit vlasy už v útlém věku. Dívka experimentovala například s modrými, růžovými nebo purpurovými odstíny vlasů, jindy zas vzala do ruky nůžky a sama si vlasy ostříhala.

Charlize Theron a její devítiletý syn Jackson (nyní dívka)

Jihoafrická herečka Charlize Theron, která má v současné době dvě adoptované dcery, první z nich původně adoptovala jako chlapce. Malý Jackson však už ve svých pouhých třech letech matce prozradil, že se necítí být chlapcem. S takto jasným prohlášením jeho matka neváhala a plně ho podpořila v radikální změně jeho životního stylu na dívčí, od změny účesu až po oblečení.

Naomi Watts, Gwen Stefani a další celebrity, které se rozhodly mít děti po 40 a dokázaly, že tento věk nebrání tomu stát se matkou

svetzeny.cz