Přejít k hlavnímu obsahu

Naomi Watts, Gwen Stefani a další celebrity, které se rozhodly mít děti po 40 a dokázaly, že tento věk nebrání tomu stát se matkou

Info ikona
Brooke Shields

Ženské tělo je plné zázraků. Například během těhotenství, kdy se děloha zvětší od velikosti pomeranče po velikost melounu. Ženy jsou také více flexibilní než muži a mají vyšší šanci na přežití při traumatickém poranění. Některé ženské celebrity odolnost ženského těla potvrzují, kdy navzdory pracovnímu vytížení a cestování se těmto slavným ženám podařilo mít dítě po čtyřicítce a hravě zvládat roli matky.

Naomi Watts

Slavná britská herečka a filmová producentka Naomi Watts porodila dva chlapce, Sashu a Kaie, ve věku 39 a 40 let. Ačkoliv Watts sdílí mnoho šťastných rodinných fotografií na sociální síť Instagram, řekla, že ji mrzí, že děti neměla dříve, aby jich mohla mít více.

Megan Fox nafotila kampaň nahoře bez! "Jsi tak sexy, to není možné!," volají fanoušci

svetzeny.cz

Gwen Stefani

V roce 2014 Gwen Stefani a její tehdejší manžel, britský hudebník Gavin Rossdale, přivítali do rodiny syna Apolla. Později Stefani uvedla, že od svých 44 let, kdy chlapce porodila, ho považovala za zázračného chlapce.

Julianne Moore

Julianne Moore přivítala na svět svou dceru Liv v roce 2002, kdy jí bylo 41 let. Liv nebyla jejím prvním dítětem, které s manželem Bertem Freundlichem měla. Dříve porodila syna Caleba, když jí byl něco přes třicet let. Moore je aktivistkou pro podporu možnosti volby přerušení těhotenství a obhajuje plánované rodičovství.

Christie Brinkley

Americká modelka a herečka má tři děti. Její dcera Sailor Lee se narodila v roce 1998, když Christie oslavila 44 let. Herečka se svěřila, že několikrát potratila, než měla dceru Sailor.

Neuvěřitelná setkání: Celebrity, které hrály slavné lidi a setkaly se s nimi i v reálném životě

svetzeny.cz

Brooke Shields

Brooke Shields a jejímu manželovi Chrisu Henchymu se narodila dcera Grier v roce 2006, kdy bylo herečce 40 let. Shields uvedla, že už chtěla snahu o dítě vzdát, jelikož již za sebou měla několik pokusů o léčbu plodnosti, nakonec se však poslední kolo IVF ukázalo jako úspěšné.

Salma Hayek

V roce 2007 se mexicko-americká herečka zasnoubila s francouzským podnikatelem Françoisem-Henrim Pinaultem. Salma pak v září stejného roku ve svých 41 letech porodila dceru Valentinupalomu Pinault. O dva roky později se Salma a François vzali na Valentýna roku 2009 v Paříži.

Rachel Zoe

Slavná módní návrhářka v jednom z poskytnutých rozhovorů uvedla, že její první syn Skyler, kterého měla ve 39 letech, byl neplánovaný. Po porodu ho však s každým pohledem milovala víc a víc. V roce 2013 pak Zoe ve věku 42 let oznámila, že čeká své druhé dítě se jménem Kaius.

Celine Dion

Celin Dion poprvé otěhotněla metodou oplodnění in vitro a její první syn René-Charles Angélil se narodil v roce 2001. Později, po prodělaném potratu v roce 2009, oznámila, že je těhotná a čeká dvojčata Eddyho a Nelsona, která pak porodila v roce 2010, kdy jí bylo 42 let.

Uma Thurman

Uma Thurman byla dvakrát vdaná a z druhého manželství má dvě děti. V roce 2007 začala chodit s francouzským finančníkem Arpadem Bussonem a zásnuby oznámili v červnu roku 2008. Později však zasnoubení odvolali. Pár má spolu dceru (třetí dítě Umy) Rosalind Arusha Arkadina Altalune Florence Thurman-Busson, známou jako Luna, která se narodila v červenci roku 2012, kdy bylo Umě 42 let.

Důkaz, že stáří je krásné: Andie MacDowell a další celebrity, které se za své šedivé vlasy nestydí!

svetzeny.cz