Přejít k hlavnímu obsahu

Neuvěřitelná setkání: Celebrity, které hrály slavné lidi a setkaly se s nimi i v reálném životě

Info ikona
Christian Bale

Každá herecká celebrita musí být připravena hrát mnoho postav, zvlášť pokud jde o osobnosti, které skutečně existují. Díky tomu je pak výzva reflektovat jejich životy ještě větší, protože součástí ohlasů na jejich herecký výkon může být i reakce dotyčné slavné osobnosti, která vidí na obrazovce ztvárnění sebe sama. Jejich setkání se tak mohou stát velmi emocionálními, protože v hloubi duše se každá postava stává hercovo součástí.

Christian Bale a Dicky Eklund

Christian Bale hrál ve filmu The Fighter z roku 2010 bývalého boxera jménem Dicky Eklund. Ti dva se setkali na předávání cen SAG Awards 2011, což bylo pro herce dvojnásobným obrovským překvapením, jelikož se s ním setkal na akci, kde také získal cenu za svůj herecký výkon.

Mužské celebrity, které podstoupily estetické zákroky: Udělaly z nich plastiky větší krasavce nebo voskovou figurínu?

svetzeny.cz

James Franco a Aron Ralston

Film 127 hodin z roku 2010 je založen na skutečných událostech. Hlavní postava filmu Aron Ralston zde bojuje o svůj život, když ho v průsmyku v divočině zavalil obrovský kámen a skřípnul mu ruku. Oba poskytli rozhovor společně, kdy herec popisuje, jak velkou výzvou byla role, kdy byl na scéně celou dobu pouze on sám bez jediné jiné postavy, se kterou by mohl komunikovat. Ralston se zase během natáčení ujistil, že Franco dokáže správně reflektovat klíčový okamžik jeho života, kdy musel učinit těžké rozhodnutí, aby si zachránil život. Ralston také uvedl, že je spokojen se skvělou prací produkčního týmu a herce.

Megan Fox nafotila kampaň nahoře bez! "Jsi tak sexy, to není možné!," volají fanoušci

svetzeny.cz

AnnaSophia Robb a Bethany Hamilton

AnnaSophia Robb hrál postavu Bethany Hamilton ve filmu Surfařka z roku 2011. Jedná se o film podle skutečné události, kdy dospívající surfařka utrpěla strašné zranění se žralokem, který jí ukousnul při surfu ruku. Přesto jí to však nezabránilo v její vášni pro tento sport. Obě poskytly společně rozhovor, kdy herečka uvedla, že ji Bethany naučila surfovat, takže si také užila sport a cítila obdiv k moři. Bethany zase řekla, že se jí líbí, jak film reflektuje to, čím si prošla v jedné fázi svého života. Také řekla, že se zpočátku bála, že část, kde ji napadl žralok, bude příliš dramatická, nakonec byla ale s výsledkem spokojena.

Jaká jsou skutečná jména celebrit jako jsou Ashton Kutcher nebo Pink? Překvapí i jejich fanoušky

svetzeny.cz

Eddie Redmayne a Stephen Hawking

Eddie Redmayne hrál slavného astrofyzika Stephena Hawkinga ve filmu Teorie všeho z roku 2014. Herec řekl, že byl z této role neskutečně nervózní a byl rád, že Hawkinga potkal několik dní před natáčením. Hawking se cítil poctěn, že byl v takovém filmu zastoupen, a na svůj účet na Facebooku nahrál příspěvek se slovy: „Eddie Redmayne odvedl dobrou práci, když mě hrál v Teorii všeho. Byly chvíle, kdy jsem si myslel, že jsem to doopravdy já. Sledování filmu mi dalo šanci zamyslet se nad svým životem,“.

Will Smith a Muhammad Ali

Will Smith hrál slavného boxera Muhammada Aliho ve filmu Ali z roku 2001. Poznali se již během natáčení, aby Ali mohl práci herce vést. Smith prošel těžkým procesem, protože musel nabrat svalovou hmotu a věrně reprezentovat Aliho v jeho životopisném snímku. Herec pak vzpomínal v příspěvku na Facebooku, jak mu jeho mentor změnil život a stal se mu přítelem.

Jak vypadají slavné krásky bez pomoci fotografa?

svetzeny.cz