Přejít k hlavnímu obsahu

Důkaz, že stáří je krásné: Andie MacDowell a další celebrity, které se za své šedivé vlasy nestydí!

Andie MacDowell se po dovršení svých šedesátých narozenin rozhodla nechat hnědou barvu vlasů minulosti a dala volnost svým přirozeným šedým vlasům. Během svého vystoupení na filmovém festivalu v Cannes v roce 2021 tak mnohé ohromila tím, jak skvěle může vypadat člověk, když své tělo přijme takové, jaké je, i s přibývajícími roky. Nejen ona je však důkazem toho, že i stáří je krásné a šedé vlasy není něco, co je nutné skrývat barvami.

Andie MacDowell

Herečka a modelka Andie MacDowell, která je známá například z filmu Čtyři svatby a jeden pohřeb z roku 1994 v dubnu letošního roku oslavila své 63. narozeniny. Na 74. ročníku filmového festivalu v Cannes, který se konal od 6. do 17. července letošního roku, se postarala o pořádné překvapení a rozruch, jelikož se rozhodla předvést své přirozeně prošedivělé vlasy ve své charakteristické, kudrnaté a objemné hřívě. Druhý den akce měla vlasy v nízkém culíku, který působil velmi přirozeně. Byla na ni upřena velká pozornost médií, jelikož ještě před rokem měla hnědé tóny vlasů a neměla ve vlasech patrnou jedinou šedinu. Mnozí její rozhodnutí chválí a obdivují její rozhodnutí dát vyniknout přirozené barvě vlasů. V rozhovoru, který poskytla časopisu Vogue po festivalu, poznamenala, že má pocit, že nemusí nic předstírat a že vypadá mladší, protože je přirozenější.

Mohlo by se vám líbit

Celebrity na červeném koberci bez filtrů a retuší fotografů. Pupínky a nerovnosti pleti trápí všechny

Jste si jisti, že víte, jak vypadají celebrity na červeném koberci? Vsadíme se, že ne. Všechny fotky, které vychází a putují světem jsou už upraveny fotografy a od reality se dost liší. Podívejte se sami!
svetzeny.cz

Jane Fonda

Hvězda seriálu Grace a Frankie (2015 - 2021) nosila v posledních letech vlasy obarvené na blond, dokud mnohé nepřekvapila během ceremoniálu při předávání Oscarů v roce 2020, kdy na akci dorazila se stříbrnými vlasy. Asi o rok později se objevila na jevišti při ceremoniálu předávání Zlatých glóbů a stále měla stříbrné vlasy. V jejích 83 letech vypadá naprosto fantasticky!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jodie Foster

Poté, co v únoru 2021 získala Jodie Foster Zlatý glóbus, se stala centrem pozornosti médií i během letošního ročníku filmového festivalu v Cannes, kde se objevila s prameny přírodních šedých vlasů, které rámovaly její tvář. Na přirozenou barvu vlasů tak přešla ve svých 58 letech ještě dříve než Andie MacDowell.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Salma Hayek

Salma Hayek vypadá ve svých 54 let naprosto fantasticky, kdy si může dovolit ukázat světu své začínající šediny, a přesto vypadá o několik let mladší.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Mužské celebrity, které podstoupily estetické zákroky: Udělaly z nich plastiky větší krasavce nebo voskovou figurínu?

Celebrity se plastikami a estetickými zákroky obecně příliš nechlubí. Zákroky podstupují tajně a mnohdy o nich mlží i v okamžiku, kdy je jejich tělesná transformace již zcela evidentní. Jsou však takové celebrity, které se za své úpravy nestydí a otevřeně o nich hovoří.
svetzeny.cz

Jamie Lee Curtis

Jamie Lee Curtis je ve svých 62 letech ze stejné generace hereček jako Andie MacDowell, ale vlasy v různých odstínech šedi nosí už mnohem déle. Na udílení cen Zlatých glóbů se rozhodla pro bělejší odstín, který její sestřih podtrhnul a osvěžil.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Diane Keaton

Diane Keaton je ve svých 75 letech módní ikonou. Je známá tím, že nosí ráda mužské, černé oděvy, klobouky a vlasy má již delší dobu šedé a středně dlouze střižené. Své šedivé vlasy světu ukázala v roce 2014 na Zlatých glóbech, kdy jim dala přednost po dlouhé období blond barvy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Helen Mirren

Držitelka Oscara Helen Mirren je jednou z hereček, které jsou dlouhodobě spojovány s bílou nebo šedou barvou vlasů. Občas do vlasů vnese blonďatý odstín, ale báječně vypadá i se zcela bílou hřívou. Na festivalu v Cannes jí vlasy skvěle kontrastovaly se žlutými šaty od Dolce & Gabbana, které měla na akci. Jindy zase skvěle doplňují eleganci Helen v pompézních róbách či elegantních šatech. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Veronika Žilková se pochlubila dcerou Kordulou, která dnes slaví 16. narozeniny. Krásou se vyrovnává Agátě Hanychové

Herečka Veronika Žilková Stropnická (59) sdílela na svém Instagramu fotku dcery Korduly, která slaví 16. narozeniny. Nutno podotknout, že Kordula vypadá přímo úchvatně a může tak rovnou konkurovat své sestře Agátě (36), ktetá se jako modelka živila.
svetzeny.cz