Přejít k hlavnímu obsahu

Celebrity na červeném koberci bez filtrů a retuší fotografů. Pupínky a nerovnosti pleti trápí všechny

Jste si jisti, že víte, jak vypadají celebrity na červeném koberci? Vsadíme se, že ne. Všechny fotky, které vychází a putují světem jsou už upraveny fotografy a od reality se dost liší. Podívejte se sami!

Fotografové a reportéři se mohou přetrhnout, aby ulovili snímek či reportáž s osobností, jež je známa po celém světě. Hvězdy jako Megan Fox nebo Jennifer Lopez jsou vždy perfektně upravené a chybičku by na nich člověk hledal jen stěží. Věříte tomu?

Texturu pleti a nedokonalosti jednoduše nedokáží skrýt ani ten nejlepší make-up artista na světě. Fotky, které jsou světu ukazovány, ať už v bulvárních plátcích nebo na titulních stranách jsou vyretušované a upravené. Zajímá vás, jak vypadají hvězdy světového formátu doopravdy? 

Megan Fox

 

Jennifer Lopez a Kim Kardashian

Ani hvězdy jako Kim Kardashian a Jennifer Lopez nemají dokonalou pleť navzdory péči těch nejlepších profesionálů z celého světa.

Mohlo by se vám líbit

Celebrity bez retuší. Podívejte se, jak vypadají hvězdy, bez filtrů a příkras

Krásky z řad celebrit si dopomáhají plastickými operacemi ke své dokonalosti, a přesto, když byste je potkali na ulici, asi byste prošli kolem a ani si jich nevšimli. Jak vypadají krásky bez retuší?
svetzeny.cz