Přejít k hlavnímu obsahu

Neobvyklá podívaná! Tyto slavné nevěsty se zřekly tradičních bílých šatů a zazářily v něčem mimořádném

Info ikona
Ratajkowski, Backham

Když se řekne „nevěsta“, pravděpodobně si většina lidí představí ženu v bílých šatech s objemnou sukní, ideálně s bílým závojem na hlavě. Ale ne všechny nevěsty chtějí mít tradiční bílé šaty, některé z nich posouvají hranice svatební módy a volí zářivé barvy nebo nezvyklé střihy. Podívejte se, jaké celebrity se řadí mezi ně!

Chloë Sevigny

Když Chloë Sevigny sdílela na sociální síti Instagram fotografii ze své tajné svatby, ohromila své fanoušky zcela nestandardním výběrem svatebních šatů. Místo pompézních bílých šatů si nevěsta oblékla jednoduché černé, které doplnila černými punčochami, kozačkami a kontrastním bílým svatebním závojem.

Kristen Bell

Kristen Bell zašla ještě dál, když na své svatbě s Daxem Shepardem nezvolila dokonce ani šaty. Ve svůj velký den tak oblékla pouze černou halenku, černé kalhoty a outfit doplnila obrovským náhrdelníkem, který dodal oblečení slavnostnější vzhled. Na Instagramu pak z obřadu sdílela vtipnou fotografii, ke kterému její výběr svatebního oblečení dokonale sedí. 

Christine Quinn

U nás nepříliš známá hvězda reality show Selling Sunset Christine Quinn je další celebritou, která se rozhodla pro černou. Za zmínku stojí díky jejím šatům, které byly sice černé, ale vypadaly jako z pohádky. Christine celkový ohromný dojem umocnila dlouhým černým závojem a kyticí konvalinek.

Marilyn Monroe

Kostýmek, který si Marilyn Monroe oblékla na svatbu s Joe DiMaggiem, se sice na dobových fotografiích zdá černý, ale ve skutečnosti byl tmavě hnědý. Roztomilý límec byl vyrobený z bílé kožešiny, dodal kostýmku slavnostní vzhled a vytvořil zajímavý kontrast.

Emily Ratajkowski

Modelka Emily Ratajkowski šokovala všechny své fanoušky hned několika věcmi najednou. Kromě toho, že se provdala za herce Sebastiana Bear-McClarda, se kterým chodila pouhých pár měsíců, také zvolila absolutně nečekaný svatební outfit. Zatímco by ji většina fanoušků očekávala v tradičních nadýchaných šatech jako pro princeznu, Emily zvolila hořčicový kalhotový kostým, který doplnila elegantním černým kloboukem.

Emma Thompson

Sympatická britská herečka Emma Thomson se v roce 1989 vdávala za svého kolegu Kennetha Branagha. Na svůj svatební den zvolila skutečně velmi neobvyklé šaty s divokým vzorem, šíleným kloboučkem a vtipnými botami v barvě šatů.

Elizabeth Taylor

V 60. letech si mnoho nevěst vybíralo netradiční svatební šaty, ale herečka Elizabeth Taylor ráda posouvala hranice módy ještě dál. Na svou svatbu s Richardem Burtonem v roce 1964 si oblékla měsíčkově žluté šaty a velkou květinovou korunu.

Victoria Beckham

Victoria Beckham, která si v průběhu času vypěstovala mimořádný cit pro módu a vkus, je také známá tím, že se svým manželem Davidem Beckhamem ráda ladí svými outfity. Někdo by však řekl, že na jejich svatbě z roku 1999 spolu ladili až příliš. Na stavbu měla Victoria hned dvoje svatební šaty, kdy první byly poměrně tradiční saténové světlé barvy. Později v ten den se však ona i David převlékli do svého dnes již nechvalně proslulého svatebního outfitu sytě purpurové barvy zdobeného květinami stejné barvy.

Zdroje: Brides, Hello!, People