Přejít k hlavnímu obsahu

Svůdná Megan Fox má nový účes! Fanouškům se ukázala jako zrzka a nezapomněla sdílel i napěchovaný dekolt

Megan Fox (37) patří už nějaký ten pátek mezi nejkrásnější herečky světa. V posledních letech ovšem patří spíš z influencerkám na Instagramu, než k dobře hodnoceným herečkám. Po provalení nevěry si smazal Instagram a zmizela ze světa. Nyní je zpátky!

Megan Fox a rapper Machine Gun Kelly vzplanuli láskou a prohlašovali, jak by za sebe vzájemně klidně i zemřeli, popíjeli navzájem svoji krev a zdálo se, že dokonalému páru nestojí nic v cestě. Až přišla údajná nevěra. Spekulace o krizi ve vztahu začaly poté, co Megan smazala všechny společné fotky a posléze i ostatní příspěvky z instagramu.

Mohlo by se vám líbit

Lela Vémola odjíždí z Česka od Karlose. Sama vyrazí do oblíbené destinace milovníků plastických operací

Lela Vémola oslavila s předstihem své 34. narozeniny a pláchla z Česka. Žádné drama u Vémolových, jak je zvykem, se ale nekoná. Krásná blondýnka vyráží na 14denní cestu do Turecka, které je mimo jiné známé i svou vysokou kvalitou plastické chirurgie. Má to ale háček, Lela nedávno vydala prohlášení, že s plastikami končí…
svetzeny.cz

Zásnuby, rozchod a velký návrat

Příčinou rozchodu by měla být údajná nevěra hudebníka, který si začal pletky se svou krásnou kytaristkou Sophií Lloydovou. Následně ale bylo vše popřeno a hlavní slovo měla právě Megan. „Do tohoto vztahu nezasáhla žádná třetí strana. To zahrnuje, ale není omezeno na skutečné osoby, zprávy, UI boty nebo démony-succuby. Nechte tento příběh co nejdříve skončit, a nechat tak na pokoji všechny nevinné lidi, kteří jsou jeho součástí,“ napsala. Čas rány zahojil a dvojice se rozhodla začít chodit na párovou terapii.

Nová barva vlasů a dokonalý dekolt

Bývalá hvězda Transformers vztah zdá se prozatím zachránila a zprovoznila i svůj instagramový účet, kde má více než 20 milionů fanoušků, které okamžitě potěšila. První fotku přidala koncem května, kde je vidět její nový účes a opravdu bujný dekolt.

Na druhém příspěvku už její obličej chybí úplně a fanoušci si tak mohli prohlédnout její dokonalou figuru do detailu. Ostatně podívejte se sami, jak se Megan v průběhu let proměnila.

Megan Fox odhalila svůj dekolt i novou barvu vlasů
Zdroj článku