Přejít k hlavnímu obsahu

Ženská nevěra: Podle statistik každá čtvrtá z nás podvádí. Proč nám to muži neodpouštějí?

Ženská nevěra: Proč každá čtvrtá z nás podvádí a proč nám to muži neodpouštějí?

Zjistila jste, že si kamarádka pořídila milence. Jaká bude vaše reakce? „No a co?“ řeknete si možná. Nevidíte v tom třeba žádný problém. Jestli je ve svazku nespokojená, proč by si po dlouhé době neužila. Nikdo se o tom nemusí dozvědět a všichni budou spokojeni. Je to tak jednoduché?

Pravdou je, že si každá čtvrtá žena během manželství najde milence. Uspokojí svoje touhy a pak se může poslušně vrátit k manželovi. Je ale tajný milostný románek řešením?

Krásné začátky

Pokud jste v manželství krátce, být nevěrná vás nejspíš ani v koutku duše nenapadne. Jste přesvědčena o tom, že vás to nemůže potkat. U poloviny rozvodů je přitom důvodem právě ona...

Ženy narcistky: Nebezpečné sokyně v lásce i falešné kamarádky. Jak je spolehlivě rozpoznat?

svetzeny.cz

Nové zážitky

Přiznejme si, že většina žen hledá milence, protože si se svým partnerem jednoduše nerozumí. Životní druh je neuspokojuje, nevěnuje jim dostatečnou pozornost. Nový muž vnese zpočátku do vztahu romantiku a vzrušení, tedy všechno, čeho se ženě doma nedostává. Nějaký čas to může fungovat, ale po určité době se může ozvat svědomí a pocit viny, který jde ruku v ruce s mileneckou krizí.

Odvrácená tvář

I nevěra má svůj rub a líc. Pokud budete svého muže podvádět, je to pro vztah daleko nebezpečnější, než když si najde bokovku on. Proč? Žena většinou neumí, na rozdíl od muže, oddělit sex a city a často se do milence bezhlavě zamiluje. 

10 faktů, které by měla přijmout každá žena o mužích

svetzeny.cz

Žena odpouští

Průzkumy mluví jasně – něžné pohlaví je většinou s ohledem na děti daleko tolerantnější k nevěrám svých partnerů než muži. Pánové rozlišují dva druhy milostných avantýr: ty jedny jsou omluvitelné – jejich vlastní. A ostatní, především ty, kterých se dopustí jejich polovička, jsou neodpustitelné. Rozmyslete si, jestli chcete riziko toho, že vám prostě neodpustí, podstoupit. Může se snadno stát, že přijdete o muže i amanta.

Nevěra v číslech

Statistiky mluví jasně – během manželství je nevěrných 64 % ženatých mužů a 42 % vdaných žen. Tato čísla jsou víceméně orientační, protože více jak pětina dotázaných nepovažuje za nevěru flirt, líbání nebo sex na jednu noc, tedy to, co může být pro někoho už takříkajíc přes čáru. 

Boky, zadek, ňadra... Jaká část těla muže přitahuje jako magnet a co je pro ně úplně to nejdůležitější?

svetzeny.cz