Přejít k hlavnímu obsahu

Boky, zadek, ňadra... Jaká část těla muže přitahuje jako magnet a co je pro ně úplně to nejdůležitější?

V jakém ročním období se cítíte nejvíce sexy? Nejspíš to bude v létě. Přiléhavé šaty, krátké sukně, pohledy mužů...Nemusíte ale hned vše lacině ukazovat. Stačí jen naznančit, kde jsou vaše největší přednosti, a správně je zdůraznit. Které záhyby vašeho těla muže přitahují jako magnet a co je pro ně však úplně to nejdůležitější?

Podle jednoho průzkumu cambridgeských vědců se prý pánové za ženami v letních měsících otáčejí třikrát častěji. A jak by také ne, žádné jiné roční období tolik nepřeje lačným pohledům mužů jako léto. Krátké sukně, lehké šaty a odvážné topy jistě podněcují jejich fantazii. Boky, nohy, ňadra se ocitají pod drobnohledem.

Mohlo by se vám líbit

Oblečení, které muže na ženách přitahuje: Máte ho v šatníku?

Ženy se samozřejmě chtějí líbit hlavně samy sobě a neoblékají se pro muže, ale ruku na srdce dámy, která z nás se nechce svému protějšku líbit? Zvlášť když jde třeba o první schůzku a toužíte udělat na muže dojem. V článku naleznete 5 kousků oblečení, které muži na ženách milují, máte je ve vašem šatníku?
svetzeny.cz

Každý jiný metr

Všichni odborníci potvrdí, že muži se zamilovávají očima. Sexuální atraktivita se ale liší podle toho, zda hledají partnerku pro povyražení na jednu noc, nebo na celý život. Při hledání objektu chvilkového románku je pochopitelně nejdůležitější vzhled. Pokud se snaží získat lásku na celý život (nebo jeho převážnou část), je pro ně vizuální stránka také podstatná, ale instinktivně hledají ženu schopnou reprodukce. Nevědomky si všímají vnad poukazujících na její plodnost.

Dolňáci: Pozadí, které zachová rod

Sošné pozadí je prý základ rodiny. Aniž by si to uvědomovali, zkoumají i pánové 21. století zadek své vyvolené jako znak reprodukční schopnosti. Sexuologové tvrdí, že ideální poměr obvodu pasu a boků by pro ženu na vrcholu plodnosti měl být mezi hodnotou 0,7 a 0,66. Nedospělé dívky před pubertou nemají ještě vyvinuté boky a dámám po přechodu naopak mizí pas. Nohy zůstávaly zrakům mužů skryté. Doby, kdy pradědečky přiváděl do varu obnažený kotníček, dávno minuly. Dolní končetina ale neztratila punc sexy symbolu a pánové se stále rádi podívají na ladnou nožku, která končí v zemi zaslíbené...

Mohlo by se vám líbit

5 věcí, které muži nemohou na ženách vystát: Děláte je i vy?

Každá žena během chvíle dokáže vyjmenovat řadu věcí, které jí vadí na mužích. Ale zamysleli jste se někdy nad tím, jak to mají muži, co jim vadí na ženách? Existuje pět věcí, na kterých se většina mužů shodne, že by byli raději, kdyby je jejich partnerka přestala dělat. Jakému chování by se tedy ženy měly vyvarovat?
svetzeny.cz

Horňáci: Pevnost nade vše

Takzvaní horňáci neboli muži, kterým oko rádo spočine na bujném dekoltu, prý neřeší tolik velikost jako spíš pevnost prsou. „Neopotřebovaná“ ňadra signalizují, že žena je ještě mladá a v ideálním věku pro plození potomstva a následné kojení. Poprsí bezpochyby patří mezi ženské erotogenní zóny a muži jejich citlivosti využívají při erotických hrátkách. K horní partii těla nepatří pouze ňadra, ale i obličej. A světe, div se, na ten se muži při pohledu na nahou ženu údajně zaměří v prvním sledu – z výrazu tváře totiž vycítí sympatie (i následné milostné vzrušení). Při prvním setkání hraje roli též stav pleti a symetrie obličeje svědčící o dobrém zdraví dotyčné dámy.

Zásadní je šarm

Přirozený půvab a osobitost ocení inteligentní muži víc než všechny fyzické přednosti – zvlášť pokud hledají ženu pro dlouhodobý vztah a ne sexuálně snadno dostupný objekt. Dáma, která je sebejistá a váží si sama sebe, u mužů zaboduje mnohem snadněji.