Přejít k hlavnímu obsahu

Lela Vémola odjíždí z Česka od Karlose. Sama vyrazí do oblíbené destinace milovníků plastických operací

Lela Vémola oslavila s předstihem své 34. narozeniny a pláchla z Česka. Žádné drama u Vémolových, jak je zvykem, se ale nekoná. Krásná blondýnka vyráží na 14denní cestu do Turecka, které je mimo jiné známé i svou vysokou kvalitou plastické chirurgie. Má to ale háček, Lela nedávno vydala prohlášení, že s plastikami končí…

Mohlo by se vám líbit

Ondřej Brzobohatý vzal zpátečku a snaží se celou kauzu ignorovat. První slova o dítěti

Ondřej Gregor Brzobohatý (40) se v posledních týdnech postaral o pořádný rozruch, který nakonec vyústil v údajnou žalobu na svou ex manželku Taťánu Kuchařovou (35). Příspěvky na sociálních sítích smazal a obrnil se hradbou mlčení. Nyní promluvil o „dítěti“, ovšem nic není tak, jak se zdá…
svetzeny.cz

Vémola bude v Praze osamotě

Karlos se po prohraném zápasu s Kinclem naplno věnuje rodinnému životu a zdá se, že teď z něj bude na chvíli „slaměný vdovec“. Konkrétně na 14 dní, protože jeho životní láska Lela odjíždí. Své 34. narozeniny tak blondýnka oslavila s předstihem a Karlos se opravdu snažil, aby si svůj den užila naplno.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Dosáhnu všeho, po čem moje srdce touží

Dnes mám narozeniny, ale tím, že odlétám do Turecka na delší čas, tak mi můj manžel udělal krásné narozeninové překvapení v podobě malé oslavy. Nechyběli tam naši nejbližší přátelé, což mě velmi potěšilo. Jenom z Bratislavy mi moji nejbližší moc chyběli, ale vynahradíme si to po Turecku další oslavou. Děkuji za tento krásny dáreček a za čas strávený s vámi. Bylo to nádherné,“ napsala a k dalšímu příspěvku dodala, jaké plány má sama se sebou.

Tyto narozeniny slibuji, že se budu k sobě chovat laskavěji a dosáhnu všeho, po čem mé srdce touží. Jsem ráda, že můžu oslavit další rok svého života. Všechno nejlepší k narozeninám,“ napsala k příspěvku, kde sfoukává svíčky. Proč jede do Turecka zatím neprozradila, ale fanoušci mají jasno- další úprava je na pořadu dne. Tak uvidíme a třeba Lela nakonec všechny překvapí.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku